Kamil Pęczek
Kamil Pęczek 2019-04-25 22:18:24

Nowa giełda kryptowalut Coinquista- crowdfunding

Cześć,

czy ktoś kupił akcję Coinquisty na beesfund? Może się podzielić opinią?

1 / 1 
Andrzej Andel
1. Andrzej Andel 25.04.2019 / 22:23
Mi się udało zgarnąć 10 razy więcej tokenów za rejestrację na ostatnim Invest Cuffs. Ich CEO bardzo z sensem opowiadał o tym projekcie i zdecydowałem się zakupić kilka akcji. Myślę że to akurat dobry moment na inwestowanie w krypto, warto rozważyć bo niewiele to kosztuje
Oliwer T.
2. Oliwer T. 25.04.2019 / 22:26
No zwłaszcza że wyróżniają się oni na rynku polskich giełd, mają licencję KNF czym inne giełdy nie mogą się pochwalić
Kamil Pęczek
3. Kamil Pęczek 25.04.2019 / 22:28
Właśnie podoba mi się to wprowadzenie elementów z branży FOREX do krypto, uważam to za rozsądne rozwiązanie
Andrzej Andel
4. Andrzej Andel 26.04.2019 / 09:50
Pod tym względem właśnie są innowacyjni, jeżeli zbiórka się powiedzie to zostaną wprowadzone takie usługi jak karty płatnicze czy aplikacja mobilna. Tego nie ma na rynku giełd
Kamil Pęczek
5. Kamil Pęczek 26.04.2019 / 09:52
A kwestia bezpieczeństwa? jaka gwarancja że to się nie posypie?
Oliwer T.
6. Oliwer T. 26.04.2019 / 10:01
Giełdy krypto wyrastają jak grzyby po deszczu, ile się słyszy o włamaniach czy krachach. Coinquista zdecydowała się na kilka rozwiązań mających zapewnić praktycznie 99,99% bezpieczeńtwa, i jak dla mnie to wygląda sensownie. Przede wszystkim podział na hot & cold wallet i systemy zabezpieczeń transakcji kontrolowane przez dwie niezależne firmy w tym światowego branżowego lidera firmę Bit Go. Myślę że zakup akcji w takiej sytuacji to dobre posunięcie.
Andrzej Andel
7. Andrzej Andel 26.04.2019 / 10:04
No i co do bezpieczeństwa, to wspomniana wyżej licencja KNF
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.