Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-01-23 20:48:14

Papurazzi.pl- teraz mobilnie

Portal Kulinarnych Paparazzi - www.papurazzi.pl - jako pierwszy w Polsce serwis recenzujący restauracje, zadebiutował 23 stycznia mobilną wersją serwisu.
"Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób jedzących poza domem.Dzięki mobilnemu Papurazzi, w każdym niemal zakątku kraju, za pomocą kilku dotknięć ekranu naszej komórki możemy zobaczyć co warto zjeść w okolicy. Serwis umożliwia wyszukanie konkretnych dań z restauracji sfotografowanych i ocenionych przez społeczność Kulinarnych Paparazzi. Każda ze zdjęciem, ceną oraz recenzją"- pisze w komunikacie prasowym twórca serwisu- Konrad Nowosz.

Wraz z premierą mobilnej wersji portalu rewolucję przeszła też jego stacnjonarna wersja. Serwis jest teraz nowoczesny, znacznie szybszy i wygodniejszy w użyciu. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce znajdziemy dania w określonej cenie, smaku, z dowozem czy wegetariańskie. Portal to także ogromna baza dobrze opisanych i zrecenzowanych restauracji. Znajdziemy tu informacje o godzinach otwarcia, udogodnieniach, a także wyszukamy lokale idealne na randkę, zimowe ogrzanie lub takie, które mają gry planszowe czy darta. Możemy też samemu dodać zdjęcie tego, co akurat mamy na talerzu, wykonując jednocześnie jedno z ponad 100 kulinarnych wyzwań przygotowanych przez twórców serwisu.

"Wiele osób prosiło nas o umożliwienie dodawania zdjęć bezpośrednio z telefonu i w końcu każdy posiadacz zarówno smartfona z Androidem jak i iPhone'a może to zrobić. Obecnie w bazie serwisu znajduje się blisko 17000 zdjęć i recenzji potraw oraz restauracji" dodaje K. Nowosz.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.