Jacek Goszczyński
Jacek Goszczyński 2015-02-20 10:42:31

Otonaj.pl - dlaczego powstało

Otonaj.pl - najlepsze produkty powstało jako miejsce promujące e-handel. Jeśli przyjrzymy się funkcjonowaniu e-handlu w Internecie to zaobserwujemy, że prym wiedzie allegro.pl, następnie porównywarki cen a potem długo, długo nic, brakuje profesjonalnych narzędzi do promocji sklepów internetowych, które przeżywają wzrost odwiedzin tylko przed grudniowymi świętami.
Otonaj.pl stara się wypełnić tę lukę promując najlepsze, najpiękniejsze, najdroższe i najtańsze najbardziej sprzedawne produkty oferowane w sklepach internetowych. W przeciwieństwie do porównywarek cen, które szukają najtańszej oferty, Otonaj.pl promuje również drogie produkty, które z tanią chińszczyzną nie mają nic wspólnego. Dlatego Otonaj.pl jest interesujący warty przejrzenia i poszukania prezentu dla siebie oraz dla najbliższych.
Otonaj.pl pojawiło się w Internecie w styczniu 2015, czyli jest bardzo młodą stroną www. Obecnie sklepy internetowe mogą dodawać swoje produkty bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przyszłości można założyć, że promocja na Otonaj.pl będzie wiązała się z drobną opłatą

Ja`cOol

 1 / 1 
Elwira Kowalska
1. Elwira Kowalska 15.04.2015 / 22:24
Daję plusa, bo mogę sobie porównać tańsze i droższe produkty, i wyrobić sobie opinię :)
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.