Compendium Centrum Edukacyjne
Compendium Centrum Edukacyjne 2011-10-04 13:29:16

Dla programistów - PHPCon Poland 2011

W dniach 21-23 października w Mąchocicach k. Kielc odbędzie się konferencja PHPCon Poland 2011. Jednym ze sponsorów imprezy jest Compendium Centrum Edukacyjne.

PHPCon Poland 2011 to ogólnopolska konferencja dla programistów i entuzjastów języka PHP, której organizatorem jest Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Jej celem jest integracja środowisk osób związanych z PHP oraz środowiska biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych.

Podczas konferencji zostanie wygłoszonych ponad 15 referatów poruszających różne zagadnienia związane z programowaniem w języku PHP. Przedstawione zostaną przez prawdziwych pasjonatów pisania kodu w PHP. Wśród nich wystąpi Michał Zając, autoryzowany trener Zend Technologies, zawodowo związany z Compendium CE. Zaprezentuje on temat „Przestrzenie nazw – za, przeciw i dlaczego”, w którym przedstawi przestrzenie nazw w PHP 5.3, porównanie do innych języków programowania (np. C++), zalety i niedociągnięcia implementacji, a także sensowność użycia w odniesieniu do drzewa klas.

Konferencja PHPCon Poland 2011 to doskonała okazja, aby spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, dowiedzieć się czegoś nowego lub podzielić się swoją wiedzą z innymi. Zapraszamy również do stoiska Compendium CE, gdzie będzie możliwość zapoznania się z ofertą kursów i najnowszymi promocjami centrum.

Wszystkie informacje dotyczące konferencji, plan spotkania oraz informacje o prelegentach można znaleźć na stronie: phpcon.pl.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.