Martyna Nełka
Martyna Nełka 2015-04-24 12:40:43

Granty na rozwój e-biznesu

30 marca 2015 roku ruszył drugi nabór do programu EuropeanPioneers, którego celem jest wsparcie przedsiębiorców z całej Europy w budowie nowoczesnych aplikacji. Na 13 najbardziej innowacyjnych start-upów czekają granty unijne o łącznej wartości ponad 2 mln euro.
Zgłoszenia można składać do 22 czerwca 2015 roku na stronie http://europeanpioneers.eu/en/apply.html. Nie trzeba pisać skomplikowanego wniosku. Wystarczy wypełnić formularz online i opisać swój pomysł na e-biznes. Na pytania należy odpowiedzieć w języku angielskim.
Do autorów 13 najciekawszych pomysłów na aplikacje trafią granty w wysokości od 50 do 250 tys. euro. Oprócz wsparcia finansowego start-upy zyskają darmowy dostęp do technologii FIWARE, które posłużą im do stworzenia własnych aplikacji. Otrzymają też wsparcie techniczne, szereg przydatnych porad biznesowych, finansowych i marketingowych, a ponadto wezmą udział w wielu ciekawych szkoleniach. Na stworzenie swoich aplikacji zespoły będą miały 8 miesięcy.
Wszystkie potrzebne informacje, w tym warunki uczestnictwa w programie, szczegółowy opis kryteriów oceny, harmonogram programu i szereg wskazówek dla potencjalnych uczestników są dostępne na stronie http://www.weblify.pl/europeanpioneers/.
W razie pytań można kontaktować się z przedstawicielami firmy programistycznej Weblify Sp. z o. o. (www.weblify.pl) - koordynatora programu w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dostępni pod adresem europeanpioneers@weblify.pl.

 1 / 1 
Stasio Gross
1. Stasio Gross 10.05.2015 / 11:17
Witam. bardzo mnie ciekawi taki projekt. Gotowy zacząć pracę
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.