smerf naczelnik
smerf naczelnik 2010-12-20 09:40:35

Czy PKP ma dział od zarządzania projektami?

Patrząc na ostatnie wydarzenia, zastanawiam się czy ktoś w ogóle kontroluje na PKP ich strony internetowe. W zeszłym roku np. uruchomili specjalny serwis poświęcony pociągom TLK, napisali jacy to są super, że go uruchomili, po czym... skończyło się tam tylko na jednym inauguracyjnym wpisie. Serwis wisiał sobie tak w sieci przez rok. Zniknął chyba dopiero teraz, ale nie mam pewności. Może to kolejna awaria kolejowego serwera.

1 / 1 
Ewelina Majkowska
1. Ewelina Majkowska 31.12.2010 / 09:59
PKP chyba nic nie ma i mam obawy, że bez kompleksowego programu naprawczego nic się tam nie zmieni. O ile w program jestem w stanie uwierzyć, to w pieniądze już nie. Przecież rząd rozpaczliwie sięga do naszych oszczędności emerytalnych więc z czego miałby dofinansować kolej?
mokronos wielki
2. mokronos wielki 03.01.2011 / 16:38
Ha ha ha, PKP nie ma już nawet wagonów :D
smerf naczelnik
3. smerf naczelnik 26.01.2011 / 16:49
No tak, w sumie w tym temacie już dawno nie ma miejsca na poważne rozważania...
Wojciech Marciniszyn
4. Wojciech Marciniszyn 02.02.2011 / 12:47
Co ciekawe, ostatnio pojawiły się plakaty reklamowe PKP Intercity skierowane do biznesmenów. Wyrzucają w ten sposób pieniądze w błoto, bo nawet najlepszą reklamą nie przykryje się niedostatków oferty. Te pieniądze powinny właśnie pójść na ich poprawę.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.