Jarek Morski
Jarek Morski 2019-07-04 07:37:06

Odradzam AgencjaMarketingowa.pl

Witam serdecznie,

czuję się mocno zawiedziony postawą Pana Marcina Bogusza z agencji marketingowej AgencjaMarketingowa.pl. Przykre jest to, że bez przerwy otrzymuję od Pana Marcina obietnice zupełnie bez pokrycia. Co więcej, mieliśmy już okazję współpracować, faktycznie były wówczas spore problemy z komunikacją ciągnące się tygodniami ale ostatecznie domknęliśmy projekt, co więcej planowałem Panu Marcinowi zlecić wykonanie kolejnej strony www - dlatego tym bardziej niezrozumiała jest dla mnie jego obecna postawa. Na potwierdzenie moich przykrych doświadczeń załączam scan przelwu wpłaconych dla Pana Marcina tj. spółki AgencjaMarektingowa.pl pieniędzy: https://drive.google.com/file/d/1-BkQsxztklTByO_Hfz6hDleXf3qBzkmt/view?usp=sharing
Nie wiem czy przyczyną takiego stanu rzeczy jest natłok zleceń czy nierzetelność i niedbalstwo. Dzwoniłem i pisałem wielokrotnie na numer telefonu 515 515 000 - albo bez skutku, albo wciąż otrzymując zdawkowe obietnice bez pokrycia. Poczekam jeszcze chwilę na efekty prac, a w następnym kroku będę dążył do odzyskania moich pieniędzy.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.