abingades 2011-08-11 12:32:30

Promowanie własnego biznesu poprzez darmowy portal handlowy LIFOX

Witam
Twój jeden wpis w portalu LIFOX może zaowocować nowym podpisanym kontraktem, czy można to lekceważyć - a może poswięcić 5 minut i czerpać zyski z darmowej promocji!!
Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny serwis, który stanowi wygodne i skuteczne narzędzie do promowania firmy i nawiązania kontaktów handlowych. W ciągu ostatnich 4 tygodni firma Google zaindeksowała już 1450 stron naszej platformy handlowej i jest to jeden z powodów dla których warto dołączyć do nas już dziś, a pozostałe powody podajemy poniżej.
Całkowicie za darmo oferujemy Państwu nie tylko możliwość umieszczania ofert i informacji o firmie oraz marce, ale także własne "Wirtualne Biuro" i "Centrum Biznesowe"
Podstawowa funkcjonalność obejmuje:
Automatycznie tworzoną własną firmową stronę internetową (Centrum Biznesowe)
System posiada na chwilę obecną 4 szablony strony do wyboru, łatwe w użyciu dla użytkowników, powstające po wpisaniu przez użytkownika podstawowych danych firmowych.
Zaawansowany panel użytkownika (Wirtualne Biuro)
Użytkownik może przeglądać, modyfikować, usuwać i dodawać informacje o ofertach, produktach, informacjach firmowych, własnych kategoriach, adresach e-mail, stronach internetowych, mapach lokalizacyjnych firmy i wiele innych.
Wsparcie wielojęzykowe
Obecnie trwają prace nad uczynieniem portalu wielojęzykowym z automatycznym tłumaczeniem wpisanych informacji na inne języki włącznie z językiem chińskim
Bogate moduły
System nie tylko pozwala dodawać informacje o produktach i ofertach. Tworzymy własne marki promowane bezpośrednio na stronie, własne portfolio firmy, zapytania ofertowe, kształtujemy nasze ceny produktów wraz z pozostałymi użytkownikami i obserwujemy ich trend cenowy, współtworzymy bibliotekę firm i marketów (naszych sklepów), prowadzimy rekrutację, używamy funkcji reklam graficznej i słownej.
Kontakt i przesyłanie informacji
System oferuje możliwość wysyłania i odbierania wiadomości, nowe zapytania klientów o produkt są automatycznie sygnalizowane po wejściu do Wirtualnego Biura. Użytkownik może także dodać informację o swoich komunikatorach internetowych i adresach e-mail.
Obecnie trwają także prace nad integracją platformy handlowej z forum internetowym
Aby zapoznać się z pełną funkcjonalnością i możliwościami naszej platformy handlowej zapraszamy do rejestracji już dziś -LIFOX.

Z wyrazami szacunku

Zespół Platformy Handlowej Lifox

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.