Kamil Załuski 2010-11-09 13:24:33

Skuteczny branding

Długo szukałem zanim znalazłem na polskim rynku coś co mogłoby skutecznie budować branding mojej marki. Przechodziłem już przez banery i w sumie wszystkie możliwe opcje... nic nie daje jednak wymiernych efektów, przynajmniej takich efektów jakich bym oczekiwał.

Jakiś czas temu trafiłem na pewną polską firmę zajmującą się brandingiem, chodzi mi o firmę:
getclick.pl
Od pewnego czasu kupuje u nich traffic i przyznam szczerze jestem pod wrażeniem konwersji jaką otrzymuje w zamian, sama konwersja pokrywa moje koszta a nie mówie już jaką markę buduję gdy trafiam miesięcznie do 100 000 żywych użytkowników.

Chciałem was zapytać o wasze doświadczenia z brandingiem, w jaki sposób wy budujecie swoją markę ?

1 / 1 
Ido
1. Ido 10.11.2010 / 14:37
A czy traffic robi branding?
Chiara
2. Chiara 11.11.2010 / 17:16
Po czasie na pewno buduje się także branding, zależy ile tego trafficu i jak prowadzona jest kampania.

Przemyśle swój budżet i może też skorzystam z usług tego getclicka, bo juz na którymś forum spotykam się z pozytywną opinią na ich temat.
tfff ----
3. tfff ---- 14.06.2012 / 10:06
ostatnio powstał fajny serwis, na którym można zamówić logo, stronę www czy inna grafikę. serwis skupia grafików, którzy projektują na twoje potrzeby... można sprawdzić http://mintia.com wygląda ciekawie
Ewa Malowaniec
4. Ewa Malowaniec 27.03.2013 / 10:10
Moim zdaniem nie warto jest zlecać tworzenia loga swojej firmy komuś, kto nie miał zbyt wiele do czynienia z brandingiem. Na rynku są takie firmy, jak Babilon Media, które za rozsądne pieniądze są w stanie pomóc nam stworzyć identyfikację wizualną firmy, a przez sprawić, że nasi kontrahenci, otoczenia a nawet konkurencja będą nas traktować o wiele bardziej poważnie.
Joanna Tadych
5. Joanna Tadych 28.02.2017 / 09:51
Jest wiele agencji, które zajmuja się brandingiem. Ja osobiście polecam agencje http://www.whiteart.pl w rozsądnych kosztach przygotowali dla mnie identyfikację.
Alicja Sza
6. Alicja Sza 22.03.2018 / 12:02
Branding kosztuje ale nie buduje się go ruchem.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.