2014-01-03 06:40:42

Facebook przestał być modny. Zobacz, gdzie uciekają jego użytkownicy

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
kobieta
1. kobieta 06.01.2018 / 00:39
Facebook nuda ciągłe blokowania konta nie wiadomo za co to sie zrobiło dziadowskie i nudne dziecinada ja zamykam konto bo to jest chore blokują sobie kiedy chcą na ile chcą ani wyjaśnienia ani przepraszam dostaję jakieś info że rasistowskie komentarze wstawiam że filmy nie odpowiednie bo Polskie bo religijne to ja jestem rasistką a pytam czy ktoś w Polsce wie co to jest rasizm ? na miesiąc zablokowali odblokowali idioci na tydzień i znowu na miesiąc ponad za co ja płacę i komu ? powiedziałam mam Pinterest mam skype i mi wystarczy szkoda czasu i kasy dla głupków
kobieta
2. kobieta 06.01.2018 / 00:44
Mam poseł Pawłowicz w kontaktach napisałam komentarz do jej artykułu to debile z facebooka zablokowali konto napisałam maila do Pani Poseł Pawłowicz skopiowałam z fb robię tak jak inni Polacy piszą do Ministerstwa bo to się robi chamskie i śmierdzi oborą albo Facebook dostosuje sie do nas albo odchodzimy więc wyniesie sie sam z Polski a ci polskojęzyczni lewacy zatrudnieni dziś skończą na śmietniku lub urząd pracy
Alojzy
3. Alojzy 22.01.2018 / 17:41
Fajna ta Wasza strona: http://interaktywnie.com
Interaktywnie
Jan
4. Jan 30.03.2018 / 09:52
Do administratora FB trzeba się zwracać tytułem " Wasza Czerwoność"
cotycpales
5. cotycpales 05.06.2018 / 22:14
Agahahhahaahah tak na pewno ludzie uciekają na Google plus XDDD
dori
6. dori 04.07.2018 / 09:38
na fb niewiele się już dzieje, przynajmniej u moich znajomych. Ja przynajmniej więcej czasu poświęcam na przeglądnie postów ze stron, które mnie interesują niż profili znajomych
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.