2007-12-21 00:00:00

Nareszcie nowa wersja interaktywnie.com

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  4 / 4 
Maciek Lipiec
31. Maciek Lipiec 26.12.2007 / 19:48
Moim zdaniem nowa odsłona Interaktywnie jest lepsza. Ten top ze spadającą gwiazdą w kontekście "obserwatorium rynku interaktywnego" nie budził raczej dobrych skojarzeń ;) Jedna rzecz, która jakoś mi teraz przeszkadza, to pusta lewa kolumna na głównej stronie. No i podawanie nazwiska przed imieniem obsysa. Adamus Krzysztof, nie jesteśmy w szkole! ;))
Krzysztof Adamus
32. Krzysztof Adamus 26.12.2007 / 20:08
bender
nowa wersja a błąd ten sam: 21 grudnia a nie 21 grudzień

Chyba coś Ci się przewidziało:) A tak serio to już zmienione.

Maciek
Jedna rzecz, która jakoś mi teraz przeszkadza, to pusta lewa kolumna na głównej stronie. No i podawanie nazwiska przed imieniem obsysa.

Lewa kolumna przyda się w przyszłości na nowe rzeczy. A co do nazwisk masz rację. Zmienimy to.

Skoro tylko tyle uwag od Ciebie to z użytecznością chyba nie jest źle :)
RAFi
33. RAFi 27.12.2007 / 16:45
Gratulacje Krzysiek! Powodzenia w 2008 roku.
Jacek
34. Jacek 28.12.2007 / 01:17
Czekałem, aż wreszcie zobaczę oficjalnie tę wersję strony. W końcu się udało! Ten poprzedni wielki billboard nie pasował ani do bloga, ani do serwisu newsowego, ani e-magazynu.

Teraz tylko warto pilnować podziału między treściami newsowymi a własną, autorską zawartością. A artykuły, moim skromnym zdaniem, z uwagi na ciężar merytoryczny nie powinny być traktowane jak wpisy do bloga (nawet eksperckiego).

Skoro sam serwis stanowi coś więcej, niż blog (a niewątpliwie stanowi), trzeba oddzielić coś, co jest komunikacją nieformalną, nakierowaną na prezentację opinii od tego, co służy wyjaśnianiu zjawisk lub dawaniu porad. Teraz jest najlepsza okazja.
Krzysztof Adamus
35. Krzysztof Adamus 28.12.2007 / 01:57
A artykuły, moim skromnym zdaniem, z uwagi na ciężar merytoryczny nie powinny być traktowane jak wpisy do bloga (nawet eksperckiego).
Też myślałem podobnie jak Ty Jacku, dlatego w starej wersji interaktywnie.com obok bloga była też sekcja artykuły. Okazało się, że podział taki słabo się sprawdza. Klasyfikacja tekstów bywała trudna. Pozbyłem się więc martwej sekcji, aby zbędnymi podziałami nie utrudniać życia czytelnikom. A że czasem do bloga trafi dłuższy, trochę bardziej obiektywny "wyjaśniający zjawiska" wpis... Hmm, czy to komuś przeszkadza?
Karol
36. Karol 01.01.2008 / 18:46
Przepraszam, że się wtrącam ale chciałbym zadać jedno pytanie - czy interaktywnie.com lezy na wordpressie?
Krzysztof Adamus
37. Krzysztof Adamus 02.01.2008 / 00:00
Nie. Stoi na autorskim CMSie Opcomu.
Katarzyna H.
38. Katarzyna H. 15.01.2008 / 16:56
Sebastian - lista agencji zniknęła, bo miałem dość odbierania maili i telefonów w stylu "dlaczego mojej agencji nie ma na liście". A uwierz mi, że sporo tego było w ostatnim czasie.

z jednej strony smutno ze tego nie ma z drugiej.. albo robic kompletny katalog firm z tej branzy albo wcale...
jesli tak.. to mamy przeciez mediarun.pl a rankingi.. czy nie zawsze sa to oceny subiektywne?
Grzegorz Jaskulski
39. Grzegorz Jaskulski 15.01.2008 / 18:05
skoro będzie rozbudowany dział 'webskie strony" z możliwością głosowania, komentowania itd, to nie widzę problemu, aby coś takiego jak top50 agencji wstawić. Na e-mail "dlaczego mnie nie ma..." można łatwo odpowiedzieć: "Panie, zrób Pan webską stronę, zdobądź Pan FWA, webstara, czy co tam jeszcze jest, to Pan będziesz ;]".
« Poprzednia  4 / 4 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.