2010-01-08 11:42:12

North Kingdom showreel 2009

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  2 / 2 
geoff
11. geoff 14.01.2010 / 04:22
Łukasz, dochodowe działanie to podstawa każdej agencji, nie tylko w Polsce. NK buduje swój wizerunek od wielu wielu lat, jak każda szanująca się agencja ma więcej klientów, którym odmówili niż tych, których realizacje widzisz na ich stronie. 'Kolesie' mogą pozwolić sobie na takie realizacje bo wiedzą, że znają się na rzeczy, a ich klienci są z tego zadowoleni. W przypadku niejednego projektu muszą finansować coś z własnej kasy, więc życie zachodnich agencji (tu uogólniam) nie zawsze wygląda kolorowo.

Btw, jak już wspomniałeś o dodatkach socjalnych. W Polsce masz tzw. dotacje unijne, bańka za dobrze rozpisany projekt to niemało ;)
Trui
12. Trui 15.01.2010 / 17:51
@łukasz wołek
Jedna uwaga patrząc na te wszystkie wypowiedzi/komentarze tak zupełnie z boku... Pchanie w każdym poście nawiązań do własnej agencji, która bynajmniej nie prezentuje jakiegoś fenomenalnego poziomu, jest lekkim nietaktem.

Rób swoje najlepiej jak potrafisz, a inni wcześniej czy później sami docenią to...
Dominik Stec
13. Dominik Stec 29.01.2010 / 19:03
nowa strona NK juz online: http://www.northkingdom.com/
Miłosz Lodowski
14. Miłosz Lodowski 02.03.2010 / 10:42
@Lukasz Wolek - pliz nie pisz takich rzeczy, jak te powyzsze, bo az straszno i niesmacznie..., budzet tylko do pewnego stopnia (jak pare osob wyzej juz wpisalo) wplywa na jakosc kreacji, przy dobrym poziomie kompetencji - a pracowalem z kilkoma ludzmi z NK - wiec wiem ze maja wiedze bardzo dobrze ulokowana, wazna jest moc przekonywania Klienta o jakosci danego rozwiazania i przede wszystkim marka oraz inwestowanie w zespol, pierwsze - wynika lat strategicznej i ciezkiej pracy (wiemy czego chcemy, wiemy na jakie kompromisy sie godzimy, wiemy co lezy w naszym wasko pojmowanym interesie, w ktorym kierunku rozwijamy swoje kompetencje), drugie - rozumu i dlugofalowego myslenia, w ani jednym - ani drugim szwedzki socjal nie pomaga... wrecz przeciwnie, bo nie dosc, ze uzaleznia, to jeszcze czyni czlowieka mniej efektywnym i zdeterminowanym, stawiam orzechy przeciw bananom ;) ze akurat na socjal - a wiec i wysoki fiskalizm - to chlopaki z NK klna ile w duszy pary... bynajmniej tych "zdobyczy" rodem z kraju rad nie blogoslawiac...
Miłosz Lodowski
15. Miłosz Lodowski 02.03.2010 / 10:49
Zapomnialem dodac - zgadzam sie z Przemkiem - Polacy sa na dobrej drodze, zeby w kreacji przegonic pol swiata.... (a drugie pol zdominowac) ;) takze bierzmy sie do pracy...
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.