2010-02-09 09:51:02

Raport interaktywnie.com: Agencje interaktywne

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  5 / 5 
Magda Górak
41. Magda Górak 12.02.2010 / 13:12
@ K. Adamus: ja naprawdę nie przypisuję nam opracowania tych rekomendacji!! Szczerze się zdziwiłam, że redaktorzy raportu go nam - de facto - przypisali. Sprawdź - jeśli takie zdanie pada, że jest to opracowanie Artegence i IAB na str. 21- to bynajmniej nie z moich ust!!! Nie zdarzyło Wam się nigdy, że media dokonały nadinterpretacji Waszych wypowiedzi?! Dżii, to gratuluję.
Z moich ust pada tylko tyle, że współpracowaliśmy przy ich opracowaniu. A nie zaprzeczysz mam nadzieję, że przy nich współpracowaliśmy... Każda agencja, która się przyłożyła w grupie przy IAB ma prawo tak powiedzieć, Ty Krzysztofie i Olgierd w szczególności :)

@ M. Maciejewski: to słuszna postawa, pozwala zachować radość życia :) Pozdrawiam! I w ogóle to fajnie jest gdy się ludzie nawzajem nie podejrzewają o wybujałą megalomanię tylko potrafią życzliwie interpretować wypowiedzi. Zaprawdę nie przypinam sobie penisa by się lepiej poczuć.

@ R. Krawczyk: Bynajmniej nie narzekamy na ich brak.
Maciek Lipiec
42. Maciek Lipiec 12.02.2010 / 13:16
@Tomek-anonim, 87.204.168.*

Jeśli wykonuje się eyetracking, to powinno się go wykonywać na finalnym projekcie interfejsu, a nie na czymś, co go tylko mniej więcej przypomina. Czyli tak - po projekcie graficznym. Twoje zdziwienie wynika z niewiedzy, dotyczącej tego jak i po co się to robi.
Krzysztof Adamus
43. Krzysztof Adamus 12.02.2010 / 13:57
@Magda - ciesze się, że sobie to wyjaśniliśmy :)
Krzysztof Adamus
44. Krzysztof Adamus 12.02.2010 / 14:02
W środę przed IAB Update o 18 w klubie Piekarnia jest spotkanie grupy roboczej Agencje Interaktywne. Mamy do przegadania 2 tematy: promocja dobrych praktyk przetargowych i badanie CreativeEx. Chętnych przedstawicieli agencji i klientów zapraszam. Obecność proszę potwierdzić u Jacka Wonysza z IAB - http://jwownysz@iab.com.pl .
Magdalena Górak
45. Magdalena Górak 12.02.2010 / 14:13
@Krzysztofie, ja również czuję rodzaj ulgi i spływania ze mnie pierwotnego wkurzenia ;) Prawie radość z pojednania i wyjaśnienia sytuacji ;) BTW: fajnie, że wracamy do pomysłu promocji dobrych praktyk!
Artur Pszczółkowski
46. Artur Pszczółkowski 16.02.2010 / 22:01
niestety nie będzie mi dane pojawić się na panelu jutro, dlatego prosiłbym w miare możliwości o nagranie dyskusji or smth...
Krzysiek - widziałem, że bierzesz sprzęt więc może... :)
fgh
47. fgh 02.11.2011 / 00:25
fh
« Poprzednia  5 / 5 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.