2014-10-19 07:10:00

Reklama w telewizji jest niezbędna. Tak uważają... widzowie

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
Lena
1. Lena 19.10.2014 / 14:28
Szczególnie mi brak reklamy "Prusakolepu"
JA
2. JA 19.10.2014 / 19:17
A co innego miało wynikać z raportu firmy, w której interesie są takie a nie inne wyniki? Nie wydaje mi się bym kiedykolwiek, cokolwiek kupił pod wpływem reklamy TV. Możliwe, że ma to związek z tym, że nie mam problemów z nietrzymaniem moczu, hemoroidami ani grzybicą. Nie jestem nawet w stanie wymienić marek tamtych produktów wiem tylko, że są wyświetlane zawsze wtedy gdy jem. Natomiast pod wpływem reklamy internetowej często dokonywałem zakupów, pewnie dlatego, że gdy szukam rozwiązania problemu te jest mi proponowane. Nie pojmuje też tego, czemu ludzie wolą być produktem dla stacji TV dostarczanym reklamodawcom i oglądać programy które przypadkiem nie godzą w ich interesy, zamiast wymagać od stacji by te dostarczały oglądającym produkt który ma realizować tylko ich potrzeby.
Witold
3. Witold 17.09.2018 / 11:59
Ja współpracowałem z Agencją Reklamową Telewizji TVT z Górnego Śląska i mogę polecić. Wykonali i emitowali dla mnie spoty reklamujące moje usługi, co przyniosło duży odzew od klientów. Warto się zdecydować na taką formę reklamy, bo jest ona bardzo atrakcyjna dla klientów.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.