2009-01-31 00:00:00

(t)error 3 - Śmiech przez łzy

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Przemek Bazanowski
1. Przemek Bazanowski 31.01.2009 / 13:36
"To jest propozycja nie do odrzucenia!" - a kiedyś będzie inaczej?
Może coś z propozycją w następnym odcinku?

Sympatycznie!
Robert Troyanowski
2. Robert Troyanowski 31.01.2009 / 21:10
To jest tekst nie do odrzucenia :) wspomniany w powyższym komentarzu tekst planuję zostawić, chociaż przemyślę sobie to. Bardzo dziękuję za tą uwagę. Myślę sobie jednak, że prawdziwy pomysł zawarty jest w komiksie, nie w tekście, który jest zaledwie wprowadzeniem do niego. A powtarzane zwroty typu: (przykład z Muppetów) "świnie w kosmosie - w następnym odcinku kapitan powie..." mają swój urok, właśnie przez powtarzalność. Chciałbym, aby ten tekst, którym zawsze kończy się wstęp do mafijnego komiksu był jego kluczem. W końcu to cytat z klasyki. A że ten satyryczny komiks ma trafić do ludzi z naszej branży i coś im powiedzieć, to ... no, jest to propozycja nie do odrzucenia ;) dzięki, Don Przemku :) Don robert
wialy
3. wialy 31.01.2009 / 21:31
Robi, za pomocą dobrego słowa i pistoletu można zdziałać o wiele więcej niż samym dobrym słowem. A twoim pistoletem jest MS Paint.
Sławek Pliszka
4. Sławek Pliszka 31.01.2009 / 21:44
Dobre :)
Bartosz Piński
5. Bartosz Piński 31.01.2009 / 22:57
Ekstra!!!!
Przemek Bazanowski
6. Przemek Bazanowski 31.01.2009 / 23:29
@ Robert

Oczywiście, ja to tak w żarcie napisałem. Najlepsze, że mnie chwyta "nie do odrzucenia" :-)

Dobry pomysł i tyle co Ja będę więcej gadał :) Komiksy są zabawne i niech nimi pozostaną hihih
Robert Troyanowski
7. Robert Troyanowski 02.02.2009 / 10:47
Każda uwaga, każde słowo krytyczne jest na wagę złota. Właśnie po to, aby utrzymywały poziom. Dzięki Don Przemek, dzięki Don Bartek, dzięki Don Sławek, spasiba Don Wialy. Już powstaje kolejny komiks, tym razem w ciemnym i zadymionym pomieszczeniu pracowaliśmy z Don Wojtkiem... :) Już wkrótce!
Michał Banaszewski
8. Michał Banaszewski 02.02.2009 / 19:49
Robert, za ten numer respekt na blat... gryzie
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.