2010-07-07 00:00:16

Travelasystent.pl – Pierwszy Wirtualny Doradca w branży turystycznej w Polsce

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
grzesiek
1. grzesiek 07.07.2010 / 23:55
Podoba mi się ten pomysł z awatarem. Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości odpowiedzi jakie zna i tego jak w sumie płynnie chodzi. Aż dziwne, ze nikt wcześnie j na coś takiego nie wpadł na polskim rynku.
rox
2. rox 10.07.2010 / 18:10
Rewelacyjny pomysł, żeby się wyróżnić spośród internetowych biur podróży. Poza tym bardzo przyjemny dla oka ten wirtualny asystent ;)
belkos
3. belkos 10.07.2010 / 19:23
Awatar faktycznie bardzo fajny i zawiera mnóstwo informacji. Jestem tylko ciekawy czy uda im się rozwinąć skrzydła na tym trudnym rynku.
Anna Muszyńska
4. Anna Muszyńska 11.07.2010 / 22:08
Jestem fanką takich rozwiązań, pamiętam, że kiedyś miło sobie gawędziłam z bardzo pomocnym awatarem IKEA, a niestety tym razem czuję się zawiedziona. Wpisałam niepoprawną datę, miła asystentka mnie nie poprawiła, nasłuchałam się pytań, przeklikałam do końca i wypluło mi zero wyników (tak, mogłam zacząć od nowa po tym jak mi wyrecytowała pełne opcje wyszukiwania, ale tym bardziej natrafiałam na błąd). "Rozmowa" z wirtualną konsultantką trwa dłużej niż wypełnianie formularza, a w przypadku braku pasujących wyników, trzeba cały proces przerabiać od nowa - nie mogę zerknąć na to co zadeklarowałam i szybko sobie wybrane opcje poszerzyć. Według mnie awatar nie powinien służyć tylko jako PRowy gadżet, ma przede wszystkim ułatwić znalezienie informacji, a przy okazji wzbudzać zaufanie i sympatię.
sirspoky
5. sirspoky 15.07.2010 / 17:23
według mnie największą zaletą tego rozwiązania nie jest wypełnianie pól formularza za pomocą asystenta, bo to faktycznie można zrobić szybciej samemu, ale rozpoznawanie i wyszukiwanie ofert pisanych w języku naturalnym. Na przykład jeśli się napisze: "interesują mnie wakacje w Grecji, w hotelu ***, z dojazdem autokarem", asystent wyszukuje odpowiednią ofertę.
miki maus
6. miki maus 15.07.2010 / 20:04
Zgadzam się ze sirsporky. Moim zdaniem awatar wiele ułatwia w wyszukiwaniu odpowiedniej oferty. Tak więc oprócz dobrej promocji biura, pełni on (a raczej ona ;) ) też całkiem przydatną rolę ;)
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.