2010-04-01 10:43:58

YouTube zmienił stronę filmu wideo

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Dawid
1. Dawid 01.04.2010 / 23:33
YT schodzi na psy... pierw zniszczyli każdemu kanały, teraz całą stronę. Obecnie jak oglądam filmy to czasami się odechciewa bo to męczy szukanie opcji, i niewygoda, na dodatek odrażająco wygląda...
Może da się zrobić jakiś skrypt czy nawet program żeby przetwarzał stronę YT na starą i przyjemną w użytkowaniu stronę YT?? zresztą nikomu ta nowa strona nie pasuje, krótko mówiąc odkąd google wykupiło youtube to najzwyczajniej skopali robotę jak ze wszystkim, wszystko co google to beznadzieja, mam maila google który raz wyśle wiadomość raz nie, androida w komórce który jest do kitu i teraz zwalone youtube. A może ktoś stworzy alternatywę dla YT?? chętnie skorzystam :)
Karol Węgrzyniak
2. Karol Węgrzyniak 02.04.2010 / 17:59
Moim zdaniem YT rozwija się w dobrym kierunku. Dla mnie interfejs jest jasny prosty, zachowano zasady użyteczności. Serwis musiał przybrać taką forme- bardziej "profesjonalną", ponieważ musi być zachęcający dla reklamodawców. Interfejs był też robiony z myślą o partnerach YT, aby można było łatwiej i szybciej stworzyć "content", na którym najbardziej teraz chyba zależy Google. Oczywiście serwis nie jest idealny po zmianach, ale wszystko można udoskonalać z czasem.
Banalne
3. Banalne 03.04.2010 / 20:17
Daremnie zrobili, nie mogę skopiować linku z prawej strony zawsze była tabelka i pod spodem miałem linki do ściągnięcia w firefoxie z wtyczką.
Michael
4. Michael 04.04.2010 / 10:31
A może ktoś stworzy alternatywę dla YT??

vimeo
guzik
5. guzik 05.04.2010 / 19:43
mam pytanie.. czy tą stronę da się jakoś przywrócić do poprzedniego stanu?? Bo mi baaardzo nie pasuje taki układ... Przyzwyczaić się przyzwyczaje, ale korzystać.. nie dzięki..
Marek Stankiewicz
6. Marek Stankiewicz 16.04.2010 / 10:23
tragedia z tym yt ... nie wiem gdzie moja playlista, przestawili zupełnie okno z którego kopiowałem link do share'owania na dół i schowali pod przyciskiem ... nie podoba mi się
Bartek
7. Bartek 17.05.2010 / 21:42
Zaczęło się od naszej-klasy. xD
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.