Paweł Hryciuk
Paweł Hryciuk 2010-10-12 14:15:22

Czy e-learning jest popularny?

Dysponujecie może jakimiś danymi na temat popularności e-learningu w Polsce? Czy w związku z tym jest to działka biznesu, na której da się sensownie zarobić i w miarę łatwo na rynku utrzymać? Jak z konkurencją? Czy dużo jest takich szkół uczących na odległość?

« Poprzednia  3 / 3 
Karolina Admiralska
21. Karolina Admiralska 24.06.2014 / 09:37
E-learning ma jak dla mnie same wady; zero interakcji z innymi ludźmi, brak motywacji. Niby internet zbliża, ale na skypie nie wszystko da się przekazać niestety. Nie mówiąc już o problemach technicznych, które zaskakująco często dzieją się własnie w momencie, kiedy chcemy się czegoś nauczyć;)
Marek Nowak
22. Marek Nowak 19.08.2014 / 00:16
Dlaczego e-learning? Oszczędności ;)
Andrzej Kowalczyk
23. Andrzej Kowalczyk 19.08.2014 / 12:16
Myślę, że jeszcze długa droga zanim e-learning w Polsce stanie się bardziej popularny. Ja tego nie widzę z tej przyczyny, że trudno tutaj o taka kontrolę uczniów jak w przypadku bezpośredniej obecności. To świetne wyjście, gdy działamy z każdym uczniem z osobna,ale nie w sytuacji gdy jednoczesnie zajmujemy się kilkoma/kilkunastoma, a ze względu na cięcie kosztów tak się to pewnie kończy najczęściej. Myślę więc, że z jednej strony co prawda rynek nie jest nasycony,ale z drugiej nie ma obecnie wystarczającego popytu na takie usługi.
Marek Wasyl
24. Marek Wasyl 28.01.2015 / 13:08
Przez kilkanaście ostatnich lat pracowałem w korporacji bankowej. Od kilku e-learning to była odstawa szkolenia wszystkich pracowników. Szkolenia tym samym były obowiązkowe. Same w sobie były dobre jednakże aby właściwie wykorzystać w nich informacje na ich przyswojenie potrzebny był czas. A tego w korporacji brakowało. Stąd szkolenie odbywało się na zasadzie przeklikiwania . Te kończące się egzaminem -odbywało się zespołowo. Sam pomysł i przygotowanie treści były na różnym poziomie. Teraz chętnie korzystam z takich rozwiązań sam. To dobra forma także szkoleń w mojej formie. Oprócz spotkań na żywo są wspaniałym uzupełnieniem wiedzy. Sprawdza się to jednak przy niewielkim podmiocie - przynajmniej w moim życiorysie.
« Poprzednia  3 / 3 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.