2012-01-24 18:03:56

Największe serwisy nie protestują w sprawie ACTA

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
Robert
1. Robert 25.01.2012 / 08:38
Bo wielkim portalom przepisy, które mogą się wykluć z ACTA mogą w przyszłości dać pozycję telewizji i prasy, którą one miały gdy internetu jeszcze nie było.
branzystaIT
2. branzystaIT 25.01.2012 / 12:15
no dokładnie koszty stworzenia portalu staną się ogromne jeżeli każdy by pieczałowicie sprawdzał każdy obrazek wklejony filmik, i elementy kontentu bazujące na cytowaniach częściowym odzworowywaniu, etc. napewno wszelkie obostrzenia nie służą niczemu dobremu, jak np wymiana informacji. Odnośnie baranży muzycznej i filmowej to już dawno powinna znajesc lepszy sposób na zarabianie niż wlaka z piractwem bo np. ludzie ni emaja ochoty łazic po kinach bo w ustrzykach dolnych go nie ma, albo tak po prostu, kino przeciętna osoba traktuje jako wypad na miasto żeby w domu nie siedzieć i wątpie że przez ściąganie filmów z internetu mniej ludzi chodzi to kina, raczej więcej bo się interesują tym tematem, pamiętam jak byłem młody dawno temu ściągałem co nie co i chodziłem regularnie na ciekawsze filmy do kina teraz mam to gdzieś mam ciekawsze rzeczy i w sumie kino filmy mam to gdzieś nuda wole co innego robić (efekt taki że jak się nie ściąga to się ma gdzieś chodzenie do kina i pewnie i większość ludzi tak ma piractwo = promocja + zyski, dajmy na to takie seriale House jakies losty co były jakby nie piractwo to połowa ludzi co to w TV potem oglądala miała by to w dupie a tak to każdy się tym podniecal wliceum i 80% ludzi oglądało, może i ściągane ale 10% kupowało potem jakieś wersjie pełne na DVD tak jakby to tylko w tv lecialo za kase serio by się malo kto tym podniecał i interesował Tak samo z muzyką W tej sprawie ogolnie przemysł rozrywkowy (nie kulturalny jak go próbują nazwać w tv bo co to za kultura) to powinien poprostu nowe kanały zarabiania masowego opracować przez dystrybucje materiałów tanio w sieci na jakies abonamenty jakieś gadżety itp. rzeczy np film w swoim internetowym kinie za darmo + jakieś materiały ekstra za dopłatą np alternatywne zakonczenie czy jakies niskie tanie opłaty przy vod streamowanym bo ludzią się nie chce bawić w ściąganie. Chyba że to taki sposób sztuczna walka z piractwem na wywołanie współczucia u zagorzałych kinomanów (fanatyków, piratujących), żeby tez czasami jakąs płytkę zkolekcjonowali czy coś, że niby mam orginała.

Najgorsze w ACTA jest jak wpływa na ona na publikowanie treści w internecie i czy wpływa, czy np jak umieszcze sobie teraz zdjęcie znalezione w google nie sprawdze dokładnie jego autorstwa (nie jakąś wybajerowaną fotografię artystyyczną) ale takie np banana bo pisze art o bananach to potem jak ktoś się przyczepi że to jego a ja go nie spytałem bo dzinnie pisze dużo artykuów czy dodaje kontentu to czy automatycznie bez żadnego ustalanie czego kolwiek każą mi na żądanie autora zamknąć strone odetną mnie od internetu etc. to by było chore
Tomex
3. Tomex 25.01.2012 / 22:49
Zauważmy też, że Ci duzi w dużej mierze żyją z reklam i zamykając czy zmniejszając powierzchnię reklamową tracą.
bankowy
4. bankowy 27.01.2012 / 10:40
Dla wielkich acta nie jest złe.
Patryk_Z
5. Patryk_Z 30.01.2012 / 11:11
@branzystaIT: To wg. Ciebie to, że ktoś zrobił zdjęcie "banana" i udostępnił je na swojej stronie www, Ty znalazłeś je poprzez Google, daje Ci prawo do jego użycia? Nie, to zwykła kradzież, jeżeli autor nie zaznaczył, że jest to zdjęcie darmowe do dowolnego wykorzystania... Jak najbardziej ma on prawo żądać odszkodowania.
ssssS Ggggg
6. ssssS Ggggg 22.07.2020 / 20:45
Śmiechu warte, wróg wolności słowa i dystrybutor pornografii dziecięcej z wykopu - Michał Białek się wypowiada na temat acta
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.