2014-07-30 06:43:00

W tych krajach nie użyjesz Facebooka, Twittera i YouTube

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
Osmól
1. Osmól 30.07.2014 / 14:14
Co do Iranu to nie do końca się zgodzę i to z doświadczenia. Podczas pobytu w Iranie faktycznie nie było możliwości wejść na Facebooka poprzez www, ale o dziwo aplikacja działała i można było się kontaktować ze znajomymi. Ale tu jeszcze jedna zmienna. Trzeba być zalogowanym do aplikacji przed wjazdem do Iranu. Po tym jak w pewnym momencie wylogowałem się, nie byłem w stanie ponownie uzyskać połączenia. Dziwne, ale prawdziwe. Tylko po co internet, skoro i tak nie ma na niego czasu i zamiast na fejsie czy google talku lepiej porozmawiać z Irańczykami na żywo? A jest o czym! Zresztą, to fascynujący kraj: http://osmol.pl/iran
idz do domu
2. idz do domu 31.07.2014 / 22:56
weź ktoś wywal ten wpis, po pierwsze to spam, a po drugie to kraj w którym łamie się prawa ludzi. Swoją żonę też byś tam zabrał?
mat
3. mat 08.08.2014 / 12:12
ostatnie kraje wolności, nie mają tego żydowskiego syfu, natłoku kolorowych ikonek, krzyzyków które trzeba szukać po uruchomieniu strony, ach troche im zazdroszczę...
Jan
4. Jan 18.12.2017 / 09:43
Już za niedługo i w Polsce będzie blokada facebooka. Nasz rząd po przepoczwarzeniu się już zaczyna blokować konta na facebooku żądając zeskanowanych dowodów tożsamości a także wysyłają żądania o przesłaniu swojego zdjęcia do identyfikacji.
Czy działania te nie idą w kierunku totalnej kontroli i inwigilacji społeczeństwa. Tak zachowują się tylko państwa gdzie jest totalitaryzm. Mój komentarz nie jest wyssany z palca proszę wpisać w google blokada facebooka w Polsce i oczy się otworzą.
Pozdrawiam
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.