Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-01-24 21:35:51

Adobe prezentuje „New Creatives”.

Jak donosi Marta Szydlik z ZOOM-bsc w informacji prasowej z 24 stycznia- od poniedziałku 20 stycznia firma Adobe prowadzi globalną wystawę social media w ramach kampanii „New Creatives”. Na wszystkich profilach social media Adobe codziennie przedstawiany jest jeden z twórców kreatywnych, który dołączył do kampanii.

New Creatives to artyści, którzy łączą wiele umiejętności: to projektanci, fotografowie, twórcy www, ilustratorzy i twórcy wideo w jednym. Tworzą niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, z pomocą wszelkich dostępnych urządzeń i narzędzi â od tradycyjnych, po te najnowsze â cyfrowe, wykorzystując ich wszystkie możliwości.

Dziś, 24 stycznia, Adobe prezentuje polską studentkę z Gdyni, ilustratorkę i projektantkę, która jest jedną z twarzy kampanii. Patrycja Podkościelny, bo o niej mowa, powiedziała: „Powiem szczerze, że był to lekki szok, kiedy dostałam e-maila z wiadomością o wybraniu mnie do kampanii New Creatives. Okazuje się, że nie trzeba mieć jakichś kontaktów i mieszkać w USA, a być zauważonym przez Adobe. Uważam, że ta akcja jest fajnym pomysłem, bo gromadzi naprawdę różne osobowości w jednym miejscu, a na dodatek daje możliwość tym mniej znanym twórcom na zaistnienie choć na chwilę.”

Adobe zaprasza do śledzenia swoich kanałów społecznościowych oraz serwisu społeczności kreatywnej Behance, gdzie można obejrzeć wszystkie prace artystów z grona New Creatives, jak również samemu dołączyć do akcji. Aby to zrobić, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją: stworzyć w serwisie Behance swój własny autoportret artysty nowej generacji i odpowiednio go otagować.

Prace Patrycji Podkościelnej można obejrzeć na stronie kampanii:

http://www.iamthenewcreative.com/

oraz na jej własnym profilu Behance:

www.behance.net/podkoscielny

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.