henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-04-22 20:41:18

IPLA na telewizorach TOSHIBA

Aplikacja największej polskiej telewizji internetowej IPLA została wprowadzona na telewizory Toshiba. Toshiba jest kolejną dużą platformą Smart TV, która umożliwia dostęp do tysięcy legalnych materiałów wideo IPLI: filmów, popularnych seriali, bajek, programów rozrywkowych i wydarzeń sportowych- donosi Olga Zomer, Rzecznik Prasowy Cyfrowego Polsatu w informacji prasowej z 22 kwietnia.

Widzowie znajdą aplikację IPLA w następujących modelach telewizorów Toshiba: serie L43, L63, L73, L93 z 2013 roku oraz serie L34, L54, L64, L74 i L94 z 2014 roku.Aplikacja IPLA preinstalowana na telewizorach Toshiba oferuje darmowy dostęp do bogatej bazy wideo na życzenie. Na widzów czeka najlepsza rozrywka, którą zapewnią m.in. filmy pełnometrażowe, najnowsze seriale – dostępne także przedpremierowo, najgłośniejsze wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty i liczne programy o różnorodnej tematyce. IPLA posiada w swojej ofercie również audycje dedykowane najmłodszym widzom, którzy razem z rodzicami mogą oglądać legalne i bezpieczne bajki, gwarantujące świetną zabawę i posiadające walory edukacyjne.
Toshiba SMART TV to kolejna tego typu platforma, która wprowadziła aplikację IPLA. Największa polska telewizja internetowa jest dostępna także na telewizorach Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, IKEA, Thomson, TCL oraz Sharp.

IPLA jest liderem rynku wideo online pod względem zasięgu technicznego mierzonego ilością i różnorodnością urządzeń, na których jest dostępna. Lista tych urządzeń jest ciągle rozszerzana, a materiały z bogatej bazy serwisu można oglądać nie tylko na telewizorach, ale także za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz dzięki dedykowanym aplikacjom na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, dekoderach Cyfrowego Polsatu, konsolach PlayStation 3, dekoderach Netia Player i sieci kablowej Toya.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.