Konrad Kamil
Konrad Kamil 2010-10-22 15:17:22

Reklama na wideo

Coraz częściej zamiast zwykłego wyskakującego okienka pojawia się na niektórych stronach internetowych film wideo. Oglądacie, czy wyłączacie?

1 / 2  Następna »
Krystian Pałka
1. Krystian Pałka 24.10.2010 / 10:14
czasem jest to nawet interesujące. Poza tym to nie zawsze jest reklama w pełnym tego sowa znaczeniu. Czasami to po prostu ciekawy filmik i nic więcej.
Michał Kama
2. Michał Kama 24.10.2010 / 21:34
Taki filmik zdobywa coraz większe znaczenie w sieci. Poza tym można bez najmniejszych przeszkód zablokować wyskakujące okienka. Oczywiście niektóre są wyjątkowo złośliwe i nie chcą się wcale zamknąć
Monika Nica
3. Monika Nica 25.10.2010 / 07:45
Warto obejrzeć, żeby się chociaż pośmiać. Czasem jest tam po prostu coś śmiesznego. Czasem jednak mogą na prawdę wytrącić nas z równowagi. W takim wypadku musimy jakoś sobie z tym radzić w inny sposób.
Ewelina Kowalik
4. Ewelina Kowalik 25.10.2010 / 14:50
może i racja, ale to nie zmienia faktu, że nie każdemu to się podoba. Czasami takie okienka nie dają się niestety wyłączyć, a to już potrafi bardzo działać niektórym na nerwy. Po co takie coś sie robi?
Paweł Kulka
5. Paweł Kulka 25.10.2010 / 19:19
Jeśli jest to strona, którą stale odwiedzam, to najczęściej po prostu od razu wyłączam takie rzeczy. Jeśli natomiast rzadko na nią wchodzę to najczęściej zaczynam oglądać
Jan Małolepszy
6. Jan Małolepszy 26.10.2010 / 08:59
Zazwyczaj nie wracam na takie rzeczy uwagi. Mam zresztą wyłączony dźwięk w kompie, żeby nie być atakowanym przez takie natrętne reklamy.
Pawel Kowal
7. Pawel Kowal 28.10.2010 / 11:28
Dźwięk swoją drogą. Niestety, jak takie coś wskoczy nam na cały ekran i nie można tego wyłączyć, to jest dopiero denerwujące. Ja tam mogę sobie słuchać, chociaż i tak jak kolega mam dźwięk wyłączony. Może kiedyś to zmienię.
Radek Wolf
8. Radek Wolf 30.10.2010 / 00:23
Jak mi jakaś reklama wyskakuje obojętnie zwykła czy filmowa czy coś zaczyna gadać to od razu wyłączam to. Nie lubię nachalnej reklamy a niestety filmiki reklamowe w sieci są jak dla mnie drażniące.
Mariola Kurukowska
9. Mariola Kurukowska 30.10.2010 / 20:52
Okropnie działają mi na nerwy tego typu reklamy. Jest to straszne!!! Czasami jeszcze jak Internet mi zamula to już w ogóle można się nieźle zdenerwować. W sumie nie ma większego znaczenia czy jest to reklama wideo czy zwykła, denerwują mnie one tak samo.
Roman Bluszcz
10. Roman Bluszcz 31.10.2010 / 02:20
Reklamy w formie filmików to jest chyba jakaś złośliwość. Nie dość że sama reklama jako taka drażni to jeszcze jak ktoś ma słabe łącze, albo płaci za transfer to dopiero musi być wkurzony.
 1 / 2  Następna »
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.