Paskudny Joe
Paskudny Joe 2016-03-31 02:22:50

serwisy serwisom nierówne?

próbuję się rozeznać w serwisowaniu urządzen appla i już sam nie wiem, czy między różnymi serwisami jest różnica w cenie załatwienia danej usterki czy też nie? albo przykładowo czy czas naprawienia jej może się różnić w zależności od serwisu?

1 / 1 
Martyna Chapsburg
1. Martyna Chapsburg 02.04.2016 / 13:16
Ależ oczywiście, że różnice są pomiędzy zakładami więc trzeba wybierać te z najlepszymi opiniami. Przede wszystkim chodzi o kadrę - lepiej wykształcona będzie szybciej i sprawniej obsługiwać i organizować pracę. To ważne, żeby słuchac opinii, inaczej idziemy tak naprawdę w ciemno.
Paskudny Joe
2. Paskudny Joe 02.04.2016 / 14:37
Ale gdzie ja mam szukać tych opinii? Wszędzie są tylko podane adresy, polecam itd. a nie ma ani dlaczego, ani jaki czas na wykonanie naprawy potrzebny, nic a to właśnie na tych informacjach mi najbardziej zależało. Nie wiedziałem czy już nie wysłać na chybił trafił po prostu.
Martyna Chapsburg
3. Martyna Chapsburg 06.04.2016 / 19:53
Spokojnie, najrozsądniej będzie po prostu zgłosić się w takim razie do ESPO i już Ci tłumaczę dlaczego. Z tych parametrów które opisujesz, to najważniejszy jest czas i skuteczność. Co do czasu nie mam żadnych zarzutów, wysłanie, naprawa i powrót sprzętu trwał 6 dni, a to mega szybko przy rodzaju uszkodzenia jaki im zafundowałam ^^ No i co tu dużo gadać - sprzęt wrócił w nienaruszonym stanie wizualnym no i co wazniejsze - do dziś działa bez zarzutu choć to już nie jest najnowszy model. Naprawili raz a dobrze a chyba o to właąśnie chodzi.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.