Wojciech Marciniszyn
Wojciech Marciniszyn 2010-10-12 16:45:52

Gazety a internet

Wydaje się, że gazeta staje się coraz częściej uzupełnieniem, czy też może lepiej, prospektem reklamowym portalu internetowego. Wszystkie większe redakcje posiadają już rozbudowane portale internetowe i w coraz większym stopniu zarabiają na reklamie internetowej. Czy w takim razie papierowa gazeta ma szansę przetrwać? Specjaliści od mediów twierdzą, że tak. A może jednak się mylą?

« Poprzednia  2 / 2 
Marek Piwnik
11. Marek Piwnik 04.11.2010 / 09:18
ja lubię zapach świeżo wydrukowanej gazety. Co prawda nie każda gazeta jest obiektywna i przedstawia świat takim jakim on jest na prawdę, ale zawsze można wybrać tylko takie tytuły, które to są dla nas najbardziej wiarygodne. w internecie jest z tym różnie, choć powoli sytuacja już się poprawia.
Marta Kania
12. Marta Kania 05.11.2010 / 10:36
Nie wyobrażam sobie dnia bez gazety. Nie jestem typem Amerykanina z gazeta przy śniadania, ale lubię wiedzieć co gdzie i jak. Komputera mam już dosyć w pracy. Po co całymi dniami przesiadywać przed monitorem, jak można spokojnie sobie coś przeczytać siedząc w domu na kanapie.
Igor Truty
13. Igor Truty 05.11.2010 / 10:52
W gazetach dzisiaj oprócz samych informacji można bardzo często znaleźć również i wiele reklam. Są one denerwujące, ale gazety muszą się przecież z czegoś utrzymywać. Jeśli chodzi o portale internetowe to sytuacja jest niestety identyczna. Nie będzie lepiej, a reklamy są już teraz wszędzie.
katarzyna krzak
14. katarzyna krzak 05.11.2010 / 14:04
papierowa gazeta jest z nami od bardzo dawna. Nie wiem, czemu miałaby nie przetrwać. Przecież jest na świecie cała masa osób, które to kupują gazety i je czytają. dzisiaj to już jest śmieszne, żeby twierdzić, że jednak nie przetrwają.
Kamil Trzosek
15. Kamil Trzosek 06.11.2010 / 10:05
Takie magazyny jak Fokus, PC i tak dalej z pewnością będą nadal popularne wśród wielu osób i nie ma na to żadnej rady. Po prostu papierowa gazeta nadal będzie żywa i nikt ani nic tego nie zmieni. Warto jednak zapytać się jaki sens mają elektroniczne wydania poszczególnych gazet.
mania morska
16. mania morska 27.02.2013 / 14:40
z pewnością popularność gazet tak szybko nie spadnie jak tradycyjnych ulotek http://https://drukarniaspeed.pl które wraz z rozwojem internetu są co raz mniej widoczne na ulicy jednak z czasem przyszłe pokolenie wyeliminuje gazety drukowane
Sylwia Grablewska
17. Sylwia Grablewska 01.05.2014 / 16:43
@Marta Kania Jeśli gazety są ci potrzebne tylko do tego, żeby wiedzieć co i jak, to niepotrzebnie wydajesz pieniądze. Polecam pierwszy lepszy program do RSS. Sprawdzenie "co i jak" zajmie ci jakąś minutę i nawet nie musisz siadać do komputera, wystarczy tablet albo telefon.
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.