mariod 2011-01-25 11:16:37

technologia 3MDCommunicator

Jak w temacie. Czy ktoś korzystał z technologii firmy 3md.pl i ich komunikatora ? mamy okazje za 1 zł nabyć licencje na kanał komunikacyjny od urządzenia i pytam czy warto ? czy ktoś to używał ?

1 / 1 
mariola
1. mariola 25.01.2011 / 11:22
Tak, korzystałam i jestem w pełni zadowolona. Polecam :)
Wromat
2. Wromat 25.01.2011 / 11:29
Sam osobiście nie korzystałem, ale mój kolega dziennikarz ma takiego pendriwa z komunikatorem. Otrzymuje dzięki temu świeże informacje od dużej spółki i frmy produkcyjnej. Z tego co widziałem, wyświetla mu się powiadomienie o nowych informacjach, a on je pobiera bezpośrednio z jakiejś strony www. Fajny bajer. Ponoć jest też w wersji na komórkę.
t.jarek
3. t.jarek 25.01.2011 / 17:50
U mnie niestety się nie udało. Do grudnia 2010 pracowałem w firmie produkcyjnej na terenie GOP. Teoretycznie pomysł jak dla nas, niestety opór materii - na górze. Górę wzięły przyzwyczajenia do papieru i "do tej pory jakoś to działało". Argument oszczędności, bezpośredniego kontaktu na zdecydowany plus. Ułatwienie dla działu sprzedaży i promocji (to byłem Ja) w 100%. Minus - chyba ludzkie przyzwyczajenia i tłumaczenie wszystkiego kryzysem. Pomimo kilku rzetelnych case study pan Arka. O telefonie nie słyszałem. Info o rozwiązaniu zachowałem - na pewno zaproponuje w firmie, gdzie teraz jestem.
zbig
4. zbig 28.01.2011 / 15:17
U nas jest po wdrożeniu. Działa. Teraz przymierzamy się do wersji na smartfony.
kaminski1976
5. kaminski1976 31.01.2011 / 12:53
U na ruszyliśmy z płytami tak dla przetarcia szlaku - Katalog - 12 stron plus insert CD. W marcu odpalamy model oparty naściąganiu softu na smartphona - Android. Większość naszych klientów to technologiczni zapaleńcy. Kupując samochód za ponad 150tys koszt wprowadzenia systemu niewielki.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.