henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-02-10 21:24:21

Nadciąga chmura Prestigio

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych rozwija gamę rozwiązań MultiCloud dostosowanych do rosnących potrzeb użytkowników urządzeń mobilnych. Od lutego na każdym tablecie z serii MultiPad i każdym smartfonie z linii MultiPhones producent zainstaluje aplikację pozwalającą na dostęp do darmowej chmury o pojemności aż 200 GB, której dostawcą jest SurDoc. Gwarancja 100% prywatności-

-informuje w komunikacie prasowym z 7 lutego 2014 r. Michał Walter - koordynator PR w 4 Publicity.

Chmura Prestigio to pojemny, wirtualny dysk, który z powodzeniem zastąpi wszelkie fizyczne nośniki pamięci. 200 GB przestrzeni wystarczy zarówno użytkownikom prywatnym do gromadzenia multimediów, jak i osobom pracującym zdalnie na współdzielonych plikach firmowych. Zasoby w chmurze są bezpieczne, gdyż nie grozi im mechaniczna awaria, dlatego rozwiązanie to ma coraz więcej zwolenników. To co wyróżnia rozwiązanie chmurowe Prestigio oparte na SurDoc, to gwarancja 100% prywatności. Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem, pracodawca czy nawet rządowa agenda nie ma możliwości dostania się do zasobów chmury. MultiCloud korzysta z nowatorskiej metody zabezpieczenia plików TruPrivacy™, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego. Ponadto rozwiązanie chmurowe Prestigio znacznie usprawnia pracę z dużymi plikami, ponieważ nie trzeba ich przesyłać jako załączniki obciążające skrzynkę pocztową.
Rozwiązanie MultiCloud to także duża oszczędność. Każdy nabywca nowego tabletu lub smartfona Prestigio otrzymuje 200 GB darmowej przestrzeni na okres roku. Wystarczy zarejestrować się tworząc indywidualne konto użytkownika na jeden z dwóch sposobów – z poziomu aplikacji zainstalowanej na urządzeniu Prestigio lub poprzez stronę prestigioplaza.com w zakładce „My Prestigio”.
---
Rozwiązania chmurowe to kwintesencja mobilności, gdyż dostęp do zasobów zgromadzonych w tej przestrzeni można mieć z każdego miejsca na ziemi. Z poziomu tabletu lub smartfona przy pomocy połączenia Wi-Fi użytkownik zarządza plikami, wgrywa zdjęcia, filmy czy dokumenty. Zgromadzone pliki można swobodnie przeglądać i edytować, niezależnie od formatu, w jakim są zapisane, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Zapisane w chmurze dokumenty i pliki mogą być wygodnie udostępniane za pomocą klienta poczty email oraz mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.