henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-02-13 21:49:54

Najszybsza na świecie karta pamięci SD

SanDisk wprowadza kartę pamięci SDHC™/SDXC™ UHS II SanDisk Extreme PRO®: najszybszą na świecie kartę pamięci SD™, która jest oparta na najnowszej specyfikacji nośników SD o dużej wydajności

- donosi w informacji prasowej z 13 lutego 2014 r. Grzegorz Piwowar
z Grayling Poland.

Nowy nośnik SD UHS-II SanDisk Extreme PRO umożliwia zapis wykonywanych zdjęć seryjnych z prędkością do 250 MB/s *, a dzięki prędkości odczytu osiągającej 280 MB/s1 gwarantuje maksymalną wydajność pracy. Karta jest zgodna z nową specyfikacją UHS Speed Class 3 (U3) **, dzięki czemu może służyć do nagrywania filmów 4K o wysokiej jakości.
Karta SD UHS-II SanDisk Extreme PRO została zoptymalizowana pod kątem współpracy z profesjonalnymi lustrzankami cyfrowymi i kamerami wideo nowej generacji, które obsługują standard UHS-II. Najwyższa wydajność, w tym zapis z prędkością do 250 MB/s, pozwoli zawodowym fotografom na szybką rejestrację serii obrazów RAW i JPEG o wysokiej rozdzielczości. Kolejnym atutem jest maksymalna sprawność przy rejestracji filmów. Karta spełnia wymogi klasy U3, pozwala więc na ciągły zapis obrazu filmowego w tempie 30 MB/s (U3), co pozwala na jej użycie do nagrywania materiału 4K, 3D i Full-HD o kinowej jakości ***.

Trwałość karty pamięci SanDisk Extreme PRO testowana jest w ekstremalnych temperaturach i potwierdzona wieczystą ograniczoną gwarancją producenta ****. Ich nabywcy są również uprawnieni do pobrania w ciągu roku oprogramowania RescuePRO® Deluxe *****, które ułatwia odzyskanie przypadkowo usuniętego obrazu.

* Prędkość odczytu do 280 MB/s (1867X). Prędkość zapisu do 250 MB/s (1667X). Na podstawie wewnętrznych testów; wydajność zależy od współpracującego urządzenia. Do uzyskania pełnej wydajności wymagane jest urządzenie UHS II. 1 MB = 1 000 000 bajtów. X = 150 kB/s. Faktyczna pojemność dostępna dla użytkownika jest mniejsza.
** Klasa 3 prędkości UHS (U3) oznacza wydajność dostosowaną do zapisu w czasie rzeczywistym obrazu filmowego na urządzenia zgodne z UHS.
*** Obsługa materiałów filmowych Full HD (1920 x 1080), 4K (4096 x 2160) i 3D może zależeć od używanego urządzenia, atrybutów pliku i innych czynników. Więcej informacji na: www.sandisk.com/HD.
**** 30 lat gwarancji w Niemczech, Kanadzie i regionach, w których gwarancja wieczysta nie jest uznawana. Patrz www.sandisk.com/wug
***** Wymagana jest rejestracja. Z zastrzeżeniem postanowień regulaminu.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.