Wojciech Marciniszyn
Wojciech Marciniszyn 2010-10-12 12:08:34

Do czego używacie swojej komórki

Telefony komórkowe już dawno przestały służyć tylko wyłącznie do komunikowania się z innymi osobami poprzez rozmowy i sms-y. Funkcji przybywa w nich w geometrycznym tempie i ciekawi mnie na ile wszystkie te funkcje znajdują praktyczne zastosowanie.

Reasumując, jakich funkcji używacie na co dzień, jakich rzadziej a jakich w ogóle?

W moim wypadku codziennie korzystam z radia, odtwarzacza mp3 i kalendarza. Bardzo często też używam kalkulatora i aparatu fotograficznego. Obsługuję też mejla, gdy jestem przez dłuższy czas poza domem oraz surfuje trochę po sieci, choć ze względu na wielkość wyświetlacza robię to gdy już naprawdę muszę. Zdarzało mi się tez siedzieć na gadu-gadu.

Co do korzystania z kalkulatora, to przyznaję, że wykonuję na nim coraz prostsze działania, które dawniej spokojnie policzyłbym w głowie. Teraz dla pewności liczę je w telefonie, co jednak, jak sądzę, coraz bardziej osłabia moja umiejętność sprawnego liczenia na piechotę. Ciekawe czy wam się to również przytrafia? Ciekawe na ile jestem komórko-maniakiem?;) Choć zawsze mi się wydawało, że jestem konserwatywny w tym względzie.

« Poprzednia  3 / 3 
Jacek Wilk
21. Jacek Wilk 02.06.2014 / 10:00
Osobiście telefon wykorzystuję głównie do dzwonienia, ale kiedy mam chwilę czasu, dajmy na to w autobusie, czy też w pociągu, lubię przejrzeć nowe wiadomości e-mail lub zagrać w jakąś grę. Nowoczesne smartfony niewątpliwie umilają codzienne życie ;)
Mateusz Biedronka
22. Mateusz Biedronka 19.06.2014 / 22:16
A dla mnie telefon jest podstawą do kontaktowania sie z innymi. Głownie dzwonie i smsmuje. Teraz też zastanawiam sie nad zmianą i biore pod uwage te nowe telefony jakie wypuścił na rynek telefunken. Ktoś z was już ma? Widziałem ostatnio reklame Mediamarktu i zobaczyłem ze wrócili na nasz rynek.
angelika puc
23. angelika puc 30.11.2014 / 23:50
Ja używam swojego telefonu do rozmaitych aplikacji, typu google maps, do nauki angielskiego, ostatnio moja córka ma azs i znalazłam aplikację dermaveel . Teraz telefony to nie tylko dzwonienie albo pisanie sms. Jestem pod wrażeniem.
janek198 ganek
24. janek198 ganek 09.10.2019 / 10:37
Do dzwonienia, odbierania maili oraz ich pisania, do oglądania filmów i buszowaniu w sieci.
intro wert
25. intro wert 23.10.2019 / 12:04
mapki google, aparat, FB Reader, woody puzzle, połączenia tel, messenger, insta
« Poprzednia  3 / 3 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.