Wojciech Marciniszyn
Wojciech Marciniszyn 2010-10-12 12:08:34

Do czego używacie swojej komórki

Telefony komórkowe już dawno przestały służyć tylko wyłącznie do komunikowania się z innymi osobami poprzez rozmowy i sms-y. Funkcji przybywa w nich w geometrycznym tempie i ciekawi mnie na ile wszystkie te funkcje znajdują praktyczne zastosowanie.

Reasumując, jakich funkcji używacie na co dzień, jakich rzadziej a jakich w ogóle?

W moim wypadku codziennie korzystam z radia, odtwarzacza mp3 i kalendarza. Bardzo często też używam kalkulatora i aparatu fotograficznego. Obsługuję też mejla, gdy jestem przez dłuższy czas poza domem oraz surfuje trochę po sieci, choć ze względu na wielkość wyświetlacza robię to gdy już naprawdę muszę. Zdarzało mi się tez siedzieć na gadu-gadu.

Co do korzystania z kalkulatora, to przyznaję, że wykonuję na nim coraz prostsze działania, które dawniej spokojnie policzyłbym w głowie. Teraz dla pewności liczę je w telefonie, co jednak, jak sądzę, coraz bardziej osłabia moja umiejętność sprawnego liczenia na piechotę. Ciekawe czy wam się to również przytrafia? Ciekawe na ile jestem komórko-maniakiem?;) Choć zawsze mi się wydawało, że jestem konserwatywny w tym względzie.

« Poprzednia  2 / 3  Następna »
Kamil Trzosek
11. Kamil Trzosek 03.11.2010 / 21:14
Trochę dziwne pytanie:) dzisiaj telefony mają już całą masę różnego rodzaju funkcji, których nawet nie sposób jest wymienić. mogą to być kalkulatory, wideorozmowy, konferencje,. wysyłanie faksów, tworzenie dokumentów, notatek, polików PDF, zdjęcia, dyktafon i cała masa innych. Korzysta się z tego co jest nam potrzebne w danym momencie
Marek Piwnik
12. Marek Piwnik 04.11.2010 / 09:09
Ja ostatnio zacząłem rozmawiać przez telefon z wykorzystaniem Skype. fajna rzecz i tania w użytkowaniu, jeśli ma się tylko darmową sieć bezprzewodową w domu lub też pracy. Poza tym można jeszcze spokojnie tworzyć różnego rodzaju dokumenty lub je poprawiać w drodze do pracy:) Nie wszystko da się zrobić w domu.
Marta Kania
13. Marta Kania 05.11.2010 / 10:29
o kurcze:) fajne pytanie. Do czego używam komórki? Do wszystkiego do czego tylko mogę. Ja korzystam z niej cały czas. Mam dużo znajomych więc cały czas jestem z nimi w kontakcie. Nawet przez sms. To chyba zresztą najwygodniejsze dla mnie, a z pewnością tańsze niż rozmowa.
katarzyna krzak
14. katarzyna krzak 05.11.2010 / 13:51
Dzisiaj telefon ma już zupełnie inne zastosowanie niż jeszcze miało to miejsce rok temu, czyt kilka lat temu. technika poszła do przodu, zmieniają się nasze preferencje i oczywiście coraz więcej wymagamy od naszego sprzętu, który posiadamy w domu. Z komórki nie tylko się dzwoni, czy pisze sms - y.
Mikołaj Klag
15. Mikołaj Klag 07.11.2010 / 09:21
No to rzeczywiście każdy z nas ma zupełnie inne preferencje. W większości jednak udaje nam się wykonywać te same czynności. Nikt w tym zakresie nie wymyślił dzisiaj nic nowego. Albo dzwonimy, albo piszemy, albo też gramy, wysyłamy dane i robimy zdjęcia.
Julian Mitecki
16. Julian Mitecki 19.09.2013 / 23:25
do rozmów, jak zegarek, jak osobisty trener podczas biegania, jako notatnik, do grania, do przeglądania poczty i wiele jeszcze
Janusz Kaczmarczyk
17. Janusz Kaczmarczyk 20.09.2013 / 09:11
hmm...
ja osobiście używam do dzwonienia i pisania esów...
no i gg...
rzadko kiedy do netu itd.

-----
Drewniane domy
Anna Kania
18. Anna Kania 22.10.2013 / 21:03
Najwięcej to się dzwoni, smsy teraz można wysyłać przez odpowiedni komunikator na komórce, pozostaje internet, ale to tylko kiedy czegoś potrzeba pilnie :) No i czasem troszkę pogram :D
Kubus Sok
19. Kubus Sok 18.05.2014 / 13:22
Telefon głównie to służy do dzwonienia i pisania smsów :P, ale można też wykorzystać dzisiejsze smartfony do masy innych rzeczy :) np. słuchania muzyki :P lecz głośniki i baterie to udręka każdego smartfona. Osobiście używam takie głośniczka http://mymusicangel.pl/product.php?id=10 podłączam pod telefon i mam przenośne audio :)
Monika Pietrasińska
20. Monika Pietrasińska 30.05.2014 / 11:24
Ja używamy tylko do dzwonienia. Nawet mmsa nie mogę wysłać jak nie mam dostępu do internetu. Czasem zrobię zdjęcie.
« Poprzednia  2 / 3  Następna »
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.