21.02.2017 / Kampanie / Bezpieczeństwo
 

Christian Slater w najnowszej kampanii HP

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
materiały prasowe
materiały prasowe

Ten już nieco zapomniany aktor, gwiazda kina z lat 90., występuje w serialu internetowym „The Wolf”, zrealizowanym przez HP Studios. Film prezentuje niebezpieczeństwa, na jakie narażone są sieci korporacyjne,  a także sposoby na ochronę  przed atakami hakerów. Trailer oraz wszystkie odcinki serialu są dostępne pod tym adresem

Bohater serialu - w tej roli Slater -  systematycznie włamuje się do systemu firmy . Od sekretariatu po salę obrad zarządu – dzięki  słabo zabezpieczonym drukarkom i komputerom jest w stanie dostać się w każdy zakamarek wirtualnego świata należącego do korporacji. Tymczasem, jak dowiadujemy się z pierwszego odcinka serialu,  bezpieczeństwo nie należy już do obowiązków sieci ani nie jest czymś, co dotyczy peryferii systemu. Jest przedmiotem troski wszystkich pracowników.

- Wraz z rozwojem nowych technologii i sieci powiązanych ze sobą urządzeń,  wzrasta stopień zagrożenia cyberatakami, przybierającymi coraz bardziej wyrafinowany charakter.  Ochrona sprzętu, danych jak i tożsamości to absolutna konieczność,  jeśli ludzie mają nadal ufać technologii i czuć się bezpiecznie w sieci – mówi Antonio Lucio, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji HP. HP jest liderem prac nad rozwiązaniami, których  nadrzędnym celem jest znaczący postęp w zabezpieczaniu wirtualnego świata, a serial „The Wolf” to kreatywny sposób na edukację nie tylko dużych korporacji, ale także każdego, kto na co dzień korzysta z komputerów czy drukarek – dodaje. 

 

Więcej zdjęć w: Christian Slater w kampanii HP

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: HP, bezpieczeństwo w sieci, cyberbezpieczeństwo


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.