Komentarze
 
 
 
Work smart, not hard, czyli narzędzia, które usprawnią prace PR-owca Z narzędzi monitorujących media można jeszcze polecić Newspoint: http://www.newspoint.pl

Newspoint monitoruje publikacje z 75 języków i 170 krajów świata: 16 tys. polskich serwisów www, 150 tys. zagranicznych serwisów www, 50 mln serwisów społecznościowych (m.in. Facebook, Twitter, Instagram, Google +, YouTube, Vimeo, Slideshare, Pinterest, Disqus, GoldenLine, Blogspot, WordPress,...), 20 tys. blogów i forów, 1200 tytułów prasowych (ogólnopolskich, branżowych i lokalnych), 200 stacji RTV.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obrażanie na forach jest bezkarne? Co zrobić można portalowi pro pisowskiemu http://niezalezna.pl . Na forum tego portalu nie pojawi się żaden komentarz o ustawie z 4 lipca 2019 r która została uchwalona po kryjomu za plecami Polaków , mianowicie dotycząca budowy w Polsce sieci 5G. Świat nauki niezbicie udowadnia że podwyższona częstotliwość promieniowania mikrofalowego wywołuje w ciągu 5 lat raka , a nieświadome ptaki i owady siadające i zbliżające się do nadajników zabija w pierwszej kolejności. Ustawa jest prawdziwa , czy zatem portal http://niezalezna.pl nie jest sprawcą uprawiania hejtu? Czy można uznać za hejt powiadamianie o zagrożeniu i prośbę by podpisali petycję przeciwko 5G ? Dlaczego tylko internauci mają być pociągani do odpowiedzialności jeżeli zdarzy się im napisać coś nie tak.? A co z portalami gdzie w roli moderatorów pracują trolle ?
Trochę informacji o 5G
5G - katastrofa ekologiczna w skali całej Polski.
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/5g_katastrofa,p515572608
http://www.prisonplanet.pl/?sid=&q=5g
 
KL
Autopay - aplikacja do płacenia za przejazd autostradą. Na razie tylko w systemie AmberGo, ale wkrótce też na A4 Zdecydowanie nie polecam, zarówno Autopay jak i http://BM.pl - bajzel niesamowity. Pomimo zainstalowania aplikacji Autopay i zaznaczenia opcji wystawiania faktury raz w miesiącu faktura nie została wystawiona.Po zalogowaniu się na http://BM.pl okazało się, że zaznaczenie zgodnie z instrukcją z FAQ Autopaya, że chce się dostawać FV to za mało, trzeba jeszcze na http://BM.pl czego w żadnej instrukcji nie było. Czuję się oszukany a FV i związanych z tym kosztów kilkunastu firmowych samochodów nie odzyskam. Chaos i niedoróbki za które płacą użytkownicy firmowi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.