Komentarze
 
Michał
Rośnie rzesza konsumentów "mobile only". Lubią innowacje  Badania średnio odkrywcze. Z BLIKa korzystają głównie młodzi ludzie, dobrze obeznani z technologią. Nie dziwne zatem, że korzystają oni aktywnie ze swoich smartfonów (w tym i aplikacji ze zniżkami). Sam oprócz korzystania z BLIKa mam jeszcze apke http://picodi.com i kilka jej podobnych. Starsze pokolenia natomiast wolą tradycyjne podejście do bankowości a ze swoich smartfonów korzystają nieco mniej "smart" :) co jest oczywiste. Zaskakujący jest natomiast trend wyższej świadomości planowania budżetu wśród (jak już ustaliliśmy) młodszych userów. Czyżby młode pokolenie było bardziej świadome od swoich rodziców?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wysyłasz SMS-y i e-maile do klientów? Musisz poznać ten wyrok sądu Szanowny Panie , oto oświadczenie wobec pana kompetencji oraz sprawy którą pan przywołał - http://https://edbms.pl/oswiadczenie-prezesa-dbms-sp-z-o-o-ws-artykulu-na-blogu-legeartis/

Acha, treść mojego oświadczenia otrzymali wszyscy moi klienci, domy mediowe oraz sieci afiliacyjne. W firmie dbamy o jakość danych, weryfikujemy zgody marketingowe etc... Informuję, że znam konsekwencje prawne związane z niepoprawnym przetwarzaniem danych stąd z tego uczyniliśmy nasz priorytet.

Najlepszym dowodem, że nie boję się niczego powiedzieć publicznie jest fakt tej dyskusji z panem. Czego nie można powiedzieć o Panu, gdyż pisząc pomówienia, do których się pan przyznał powyżej odmówił mi nawet możliwość skomentowania lub wyjaśnienia kwestii, co czyni każdy dziennikarz w owym czasie, kiedy to było publikowane.

Co więcej, z mojego nazwiska oraz mojej małżonki dokonał pan publicznego pośmiewiska i dzięki temu zdobył pan popularność swojego pożal się boże bloga.

Jestem przeciwny publicznym wystąpieniom osób, które kosztem innych budują swoją reputację, a to jest właśnie dokładnie taki przykład.
pozdrawiam
 
 
 
 
 
 
Wysyłasz SMS-y i e-maile do klientów? Musisz poznać ten wyrok sądu Najpierw ustalmy prawdę. Nie jest pan prawnikiem ani radą prawnym bo nie ma pana w obowiązujących rejestrach. Oto dowody:

a. prawnikiem pan nie jest - nie ma pana w rejestrze prawników -
http://rejestradwokatow.pl/adwokat/ewidencja/nazwiska/Rudak/imie/Olgierd/szukaj/Szukaj
b. radcą prawnym tez nie - http://https://rejestrradcow.pl/Home/Index

Nie oszukujmy proszę czytelników. Takim domorosłym prawnikiem może być każdy. A pan zręcznie manipuluje faktami. Martwi mnie, że Pana Osoba i ten artykuł jest polecany przez portal poważany w branży.

proszę nie robić wody z mózgu marketerom, bo zwyczajnie nie ma na to czasu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.