Komentarze
 
 
Tomek
Onet wprowadza nowe zabezpieczenie w swojej poczcie Szkoda, że włączając autoryzację dwuetapową na koncie w domienie http://onet.pl jednocześnie wyłączasz możliwość pobierania poczty za pośrednictwem serwera imap. Niby jest bezpieczniej, ale nie można korzystać z wszystkich funkcji. Na stronach pomocy też nie znalazłem o tym żadnej informacji. Rozmowa z konsultantem wyjaśniła sprawę. Dla mnie jest to rozwiązanie nie do przyjęcia. Gmail potrafi rozwiązać problem. Można mieć włączoną autoryzację dwuetapową na www i jednocześnie korzystać z klientów pocztowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PWA, AMP czy RWD? Zobacz, jakie rozwiązanie jest najlepsze w mobile'u Ja mam stronę-blog AMP html i i nie narzekam. Szybkość ładowania mojej strony http://dzialka.bazafirmy.pl/
jest na pewno atutem i udało mi się osiągnąć 18 000 unikalnych użytkowników i 3 000 słów kluczowych w google. AMP html jest wrażliwa na błędy- jeżeli się pojawia niezgodność ze standardem google zaraz pisze, aby to poprawić. Dodając jakiś element do strony trzeba pamiętać, żeby dodać odpowiedni skrypt do części meta strony.
 
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.