Komentarze
 
 
 
 
Oszukany przez AgencjaMarketingowa.pl
Ranking agencji marketingowych' 2019. Warto do nich wysłać brief na kampanię Witam serdecznie,

czuję się mocno zawiedziony postawą Pana Marcina Bogusza z agencji marketingowej
http://AgencjaMarketingowa.pl Przykre jest to, że bez przerwy otrzymuję od Pana Marcina obietnice zupełnie bez pokrycia. Co więcej, mieliśmy już okazję współpracować, faktycznie były wówczas spore problemy z komunikacją ciągnące się tygodniami ale ostatecznie domknęliśmy projekt, co więcej planowałem Panu Marcinowi zlecić wykonanie kolejnej strony www - dlatego tym bardziej niezrozumiała jest dla mnie jego obecna postawa. Na potwierdzenie moich przykrych doświadczeń załączam scan przelwu wpłaconych dla Pana Marcina tj. spółki http://AgencjaMarektingowa.pl pieniędzy: http://https://drive.google.com/file/d/1-BkQsxztklTByO_Hfz6hDleXf3qBzkmt/view?usp=sharing
Nie wiem czy przyczyną takiego stanu rzeczy jest natłok zleceń czy nierzetelność i niedbalstwo. Dzwoniłem i pisałem wielokrotnie na numer telefonu 515 515 000 - albo bez skutku, albo wciąż otrzymując zdawkowe obietnice bez pokrycia. Poczekam jeszcze chwilę na efekty prac, a w następnym kroku będę dążył do odzyskania moich pieniędzy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tomek
E-mail marketing. Jak krok po kroku budować wartościową bazę mailingową? Super artykuł, bardzo sie ciesze ze został poruszony. W http://www.dbms.com.pl monetyzujemy kilkaset baz i nadzorujemy proces budowania wiedzy o kliencie i okazuje sie, że to jest to duża bariera dla nie których. Dlatego też namawiamy to wzbogacania danych - większa wiedza o użytkownikach to większe zaangażowanie. - http://https://dmsales.com/wzbogacanie-baz-danych/ pozdrawiamy i raz jeszce dziękujemy za ten artykuł.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.