Serwis Tomasza Lisa nie dostarcza informacyjnej papki, jednak technologicznie ma jeszcze sporo do nadrobienia.
Odmieniona Wirtualna Polska jest prostsza, a użytkownik sam może zdecydować, jakie informacje chce mieć na pierwszym miejscu. Zdaniem specjalistów to dobry ruch.
Prezentacja znalezisk w kolumnach tematycznych, na pozór interesująca, w krótkim czasie może okazać się słabym pomysłem. W przypadku, gdy dana kategoria ma małą ilość dodawanych znalezisk, stanie się martwa - oceniają specjaliści.
Widać błędy w nawigacji, niedoróbki w grafice, brak pomysłu. Ale w porównaniu do poprzedniej wersji, odświeżona witryna Sejmu jest znacznie lepsza: bardziej przejrzysta, choć wyglądem wciąż nawiązuje nieco do projektów z poprzedniej dekady.
Po kampanii z drwalami, kontem po wuju czy wyświetlaniem zdjęć użytkowników, nowa strona banku wygląda zadziwiająco spokojnie.
Po przejęciu przez założycieli YouTube, "Delicje" zyskują nowe życie. Strona została całkowicie przebudowana. Po zmianach oferują więcej funkcji społecznościowych.
Miało być prosto, krótko i zwięźle. A wyszło trochę zbyt prosto, choć nowy wizerunek portalu ewidentnie próbuje wpisać się w najnowsze trendy.
Zmienione logo i odchudzenie strony głównej wyszło portalowi na dobre. Eksperci oceniają, że dawno nie było tak dobrego rebrandingu w sieci.
Żadna z partii nie dba o elektorat osób niepełnosprawnych i innych osób narażonych na wykluczenie cyfrowe, czytamy w raporcie Fundacji Widzialni.
Prosty, wręcz banalny szablon, to - zdaniem ekspertów - największa wada nowej wersji witryny RMF24.