Ecco World
Administrator Moonbase
 
Ciekawy sposób prezentacji produktów ECCO. Brawa za uzyskanie ciekawego efektu wizualnego przy wykorzystaniu prostego pomysłu i prostych animacji.
Ocena: 0.0
Wizyt na stronie: 11774
Komentarze (35)
« Poprzednia  4 / 4 
ECCO sales
31. ECCO sales 08.07.2008 / 15:17
Panie Tomasz Tomczyk! Dziękujemy za uwagę. Dodam tylko, że kampanie robimy dla 3 różnych celów marketingowych, które tutaj niestety nie padną :) i niech zostaną słodką tajemnicą marketera. weryfikacyjnie cele te mierzymy naturalnie różnymi wskaźnikami, gdzie ctr jest jedynym z nich i składowym całej analizy, czyli wysoki jego wskaźnik nie jestem celem samym w sobie. to tak dla wyjaśnienia. jeśli zaanalizuję "efekt Margarety" to powiem, że efekt sprzedażowy jest już murowany. dzieki w takim razie za buzz i niech Pan ściśnie kciuki o pożyczy sukcesu za nasze kolejne plany! Pogratuluję tu jeszcze raz Click5 za "strzał", który odbił się echem nie tylko w Polsce ale również na całym świecie. serdecznie!
ECCO sales
32. ECCO sales 08.07.2008 / 15:32
... aha i jeszcze do tego wyścigu szczurów muszę coś dodać, bo to nas ubodło holendernie
ha ha ;-)

1. ecco - firma zarządzana rodzinnie -> co to jest wyścig szczurów ?
2. jeśli nie rozumiesz punktu 1 -> "syty głodnego nie zrozumie" :)
3. wyścig szczurów = wizerunkowo odpowiada nam fota z pana profilu i proszę tego nie brać osobiście :-) , naprawdę tak tylko powiedziały nasze dziewczyny z piaru.

serdecznie pozdrawiamy z duńskich łąk.
Tomasz Tomczyk
33. Tomasz Tomczyk 09.07.2008 / 10:26
Oj jak ja lubie takie osobiste wycieczki haha ;-p Ja na prawde nie chcialem nikogo urazic ;-) Sajt bardzo mi sie podoba ! Uwazam, ze Click5 wykonalo kawal dobrej roboty i jestem pod wrazeniem. Gratuluje wiec nie tylko Ecco ale rowniez agencji. Z making of widze, ze niezle sie przy tym projekcie bawiliscie a to najwazniejsze! A co do dziewczyn z PR to zapraszam na kawe ;) Ci ktorzy mnie znaja a w szczegolnosci wiedzia jak wyglada K2 od srodka wiedza, ze moje zdjecie tutuaj nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia ;-))))
34. 09.07.2008 / 11:33
Ja bym chciał tylko sprostować, że te "osobiste wycieczki" i dyskusje nie są autorstwa c5. Over and out. Dziękujemy za uznanie.
ECCO Sales
35. ECCO Sales 10.07.2008 / 09:42
Osobiste wycieczki są autorstwa ECCO sales :)) pr inspiruje sprzedaż. pozdrawiamy wszystkich.
« Poprzednia  4 / 4 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
  • Łukasz Twardowski
    Darmowy hosting stron www
    Lepiej zainwestować a mieć dobry hositng, za kilka złotych miesięcznie są...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.