8 lutego 2007 / Webskie strony / Finanse i biznes
Eurobank
Administrator Moonbase
 
Nowa odsłona serwisu korporacyjnego Eurobanku. Jestem ciekaw Waszych opinii.
Ocena: 0.0
Wizyt na stronie: 8960
Komentarze (18)
« Poprzednia  2 / 2 
Piotr Mederak
11. Piotr Mederak 16.02.2007 / 12:43
Niestety powinno się każdorazowo szukać odpowiedzi na pytanie czy się strony nie da zrobić w HTMLu bo zastosowanie flasha wiąże się z kilkoma utrudnieniami - zwłaszcza dla niepełnosprawnych oraz posiadaczy wolnych komputerów. Poza tym 90% stron flashowych nie jest przyjazna wyszukiwarkom.

Sam jestem zwolennikiem Flash Platform, ale nie popadajmy w paranoje i walki typu Flash kontra XHTML. Nie bojkotujemy jednej technologii kosztem drugiej. Po prostu zastanawiamy głośno która technologia powinna być do tego konkretnego projektu użyta. Obie mają swoje plusy, obie minusy. Nie unoś się proszę sema - nikt tu nie chce udowodnić, że flash jest zły a HTML rulez. ...ani na odwrót.
sema
12. sema 16.02.2007 / 17:52
Nie unoszę się :) A co do samego serwisu - wiem ile pracy w niego włożono i jestem pewien, że końcowa wersja na pewno będzie zadowalająca.
de5zcz
13. de5zcz 18.02.2007 / 09:36
...strona jest zajefajna, syntetyczna ale jednoczesnie "z bajerami"....tylko nie wiem czy trafia w target tego banku, przypuszczam, jednak że nie za bardzo
Blajsero
14. Blajsero 01.07.2009 / 17:14
imho ten flash to jest ostre przegięcie, probowaliście kiedy wejsc na strone banku z komurki albo PDA? albo nawet zainstalować w pełni działającego flasha pod linuxem i nie mowie tu o ubuntu... poprostu utrudniaja tym życie...
M....k
15. M....k 09.07.2009 / 17:29
Eurobank szczyci się świetnym hasłem reklamowym... "Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić ?" No tak szkoda tylko że to tylko hasło reklamowe. Fakty są zupełnie inne. Niemiła i arogancka obsługa w oddziale w Krakowie na ul. Medweckiego. Wieczny problem z załatwieniem spraw, a przede wszystkim odmowz załatwienia najprostszego RORu bez podania przyczyny. Zażalenia nie uwzględniają, a skargi nie ma nawet u kogo złożyć, bo nikt nie zastępuje kierowniczki, której akurat nie ma. Podstawowa rzecz - podczas załatwiania spraw chowanie dowodu torzsamości do szuflady - SKĄD TAKIE STANDARDY ? A żeby było śmieszniej - wszyscy zasłaniają się procedurami...

W innym oddziale ROR założono bez żadnego kłopotu, zatem pracownik pojął osobistą decyzję, a wszyscy i na infolini i doradcy odpowiadają, że to Bank.

Osądźcie sami - Czy ktoś chce mieć problemy z własnymi pieniędzmi, czy woli spać spokojnie. Ja zrezygnowałem w tym samym dniu.
mn
16. mn 09.07.2009 / 22:36
niech ktoś spróbuje otworzyć stronę w Chrome ;-)
Mirek Połyniak
17. Mirek Połyniak 10.07.2009 / 09:40
@ mn
Chrome = 1.62% userów w PL, ost. dane Gemiusa
leszlo
18. leszlo 27.07.2009 / 16:27
Niestety strona dla klientów (online.eurobank.pl) wymaga jeszcze dopracowania.
Brakuje opisów do pól (znaczki [?]) w wielu formularzach. Czasami mamy w formularzu jakiś checbox opisany dziwnym trzyliterowym skrótem i żadnego wyjaśnienia co ten skrót oznacza (trzeba wchodzić na chat online i pytać konsultanta).
Proste podpowiedzi oszczędziłyby czas klienta i konsultantów.
Występują też błędy w imporcie historii konta do niektórych formatów. Używane są niedozwolone znaki przez co nie można zaimportować historii konta do arkusza kalkulacyjnego.
Wysłałem wiadomości do serwisu banku. Narazie odzewu nie ma.
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
  • Łukasz Twardowski
    Darmowy hosting stron www
    Lepiej zainwestować a mieć dobry hositng, za kilka złotych miesięcznie są...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.