4 marca 2007 / Webskie strony / Agencje i studia
Herbatha
Administrator Moonbase
 
Serwis nowej agencji interaktywnej. Nie herbaciarni:)
Ocena: 0.0
Wizyt na stronie: 10930
Komentarze (28)
« Poprzednia  3 / 3 
mls
21. mls 12.03.2007 / 10:16
Cóż. Strona nie jest kierowana do osób niewidomych - raczej nie interesują ich agencje interaktywne. I wiem co piszę, gdyż doskonale znam to środowisko. Za to niedowidzący czy ludzie starsi nie powinni mieć większych problemów z obsługą flashowych stron, o ile te są przemyślanie utworzone. Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy stron wykonanych w całości we flashu, sam nawet kieruję się ku tym drugim, ale bez przesady - to nie jest serwis kierowany do wszystkich, a do specyficznego grona osób, klientów. Tu liczy się strona wizualna, treść jest na drugim miejscu, a dostępność na ostatnim. A zagorzałym fanom dostępności polecam raczej zająć się choćby dostępnością captcha na wieeelu serwisach... ;)
Piotr Mederak
22. Piotr Mederak 12.03.2007 / 16:31
Jeśli chodzi o temat flash i niewidomi to polecam lekture manuala do Flasha:

http://livedocs.adobe.com/flash/8/main/wwhelp/wwhimpl/common/html/wwhelp.htm?context=LiveDocs_Parts&file=00000881.html

Dla leniwych (bo stronki z manula flasha sie lubią długo wczytać) jest to link do rodziału "Understanding screen reader technology"

oraz
http://livedocs.adobe.com/flash/8/main/wwhelp/wwhimpl/common/html/wwhelp.htm?context=LiveDocs_Parts&file=00000881.html
"Using Flash to enter accessibility information for screen readers"
od
23. od 13.03.2007 / 14:33
temat troszkę odszedł od projektu herbathy, ale mimo wszystko poinformuję.
Na stronie dokonano kilka poprawek zwiekszajacych czytelność strony.m.in powiększono zauważalnie okienko z terścią (dla tych którym i to bedzie mało umożliwiono rozciągniecię kartki do dowolnych rozmiarów, chwytając za jej róg (powrót do oryginalnych rozmiarów następuje po 2x kliknieciu na karteczce)), zmieniono scrolla do treści, dodano napisy agencja interaktywna, oraz usunięto mylące nazwy na lisciach typu "uprawa", "nasiona", by łatwiej mozna było sie zorientować z jakim rodzajem firmy odwiedzający ma do czynienia... oraz kilka pomniejszych bugów i detali.
Dziękujemy za uwagi.
AF
24. AF 13.03.2007 / 22:44
a mi coś pachnie na tej stronie quicksilverem..
od
25. od 14.03.2007 / 17:07
jedyne co łączy tą stronę z quicksilver'em to to że pracowała nad nimi ta sama osoba. I tą osobą jestem ja. Może podasz jakies konkretne podobieństwo czy mam traktować tą uwagę jako jakąś osobistą wycieczkę bez większego sensu?
Cezary Lech
26. Cezary Lech 15.03.2007 / 00:54
Ja jeszcze pozwolę sobie dodać, iż dla stron projektowanych jeszcze w starym Flashu jest bardzo fajne narzędzie: http://www.swfandseo.com/ optymalizujące i aktualizujące starsze wersje Flasha do wersji 8 dodając przy tym meta tagi ułatwiające indeksację i pozycjonowanie strony !
Thomas
27. Thomas 21.03.2007 / 21:02
Jeśli to miałby być serwis produktowy herbatki na zaparcia, to całkiej ciekawe. Jeśli natomiast agencja interaktywna, to raczej bardzo ubogo pod względem prezentacji oferty, zakresu działalności i portfolio.
shoovi
28. shoovi 25.04.2007 / 13:15
Zazwyczaj strony total we fleshu są ciekawymi 'spleszami' podczas surfowania po necie, jednak ta ma coś co ciężko mi zdefiniować... lubię herbatkę ;)

pozdr.
« Poprzednia  3 / 3 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
  • Łukasz Twardowski
    Darmowy hosting stron www
    Lepiej zainwestować a mieć dobry hositng, za kilka złotych miesięcznie są...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.