28 czerwca 2007 / Webskie strony / Telekomunikacja
Moja Nawigacja
Administrator Moonbase
 
Z tego serwisu dowiesz się, że niektóre telefony Nokia mają wbudowany GPS. Mnie natomiast szczególnie podoba się preloadder:)
Ocena: 0.0
Wizyt na stronie: 2522
Komentarze (13)
« Poprzednia  2 / 2 
kfiatek
11. kfiatek 27.07.2007 / 16:19
Witam,
Nie bardzo rozumiem zachwyt jaki opanowal komentujacych. Strona ciezka - i zgoda, jesli warto czekac na to co sie za loaderem kryje. Ale w tym wypadku - absolutnie nic nie uzasadnia czasu poświęconego oczekiwaniu. FLV - nic nowego; właściwie wszyscy go używamy. W wypadku użycia video , ważna jest przede wszystkim uzasadnienie sięgnięcia po to narzędzie. Mam wątpliwości, czy scenki aktorskie (mierne) są najlepszym sposobem na pokazanie zalet produktu nawigacyjnego Nokia. Video jak najbardziej, ale czy użyte w taki sposób? Poza video strona pokazuje już tylko to co klient sam dostarczył - garść informacji prosto z folderu handlowego.
Całość trochę, w obróbce graficznej, przypomina inny projekt dla Nokia by k2 - Naznaczeni.pl . Znam możliwości Nokia team@k2 (pozdrawiam, Marta:) ) i wiem, ze mogą więcej. Nie wiem tylko jak nowy zespół w studio po odejściu składu Ars Thanea.

kfiatek
znnz
12. znnz 29.07.2007 / 13:20
Nie rozumiem o co chodzi z tym długim czasem ładowania. Ocenianie tego i krytykowanie przez perspektywę, że czyjeś łącze wyciąga tylko 17kbps jest imo nieco niesprawiedliwe. Jak na taki serwis przypuszczam, że to jest standard, że wymaga się ściągnięcia około 2.5-3 mb danych na start (tyle zobaczyłem na swfie w folderze temp.)
maciej_bialek
13. maciej_bialek 30.07.2007 / 23:59
hmm nawet jak na strone wizerunkowa, troche za duzo multimediow... malo intuicyjna... ladna jest ale czy o to tu chodzi?? klienci pisza mi "Wreszcie u Pana moge cos o tym wiecej poczytac bo na tej stronie nokii to ni grzyba" (patrz gps24.pl)...cos w tym jest
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.