21.02.2018 / Personalia / Ludzie
 

Alina Wojna objęła stanowisko dyrektora marketingu w Arena.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Alina Wojna
Alina Wojna

Z początkiem roku do zespołu platformy zakupowej Arena.pl dołączyła Alina Wojna, która objęła stanowisko dyrektora marketingu. Kluczowym wyzwaniem stojących przed nią i jej zespołem jest zbudowanie solidnej strategii i silnej tożsamości marki Arena.pl. 

Władze spółki podkreślają, że wzmocnienie działu marketingu, to istotny krok w ogólnej koncepcji rozwoju strategii i komunikacji marki. Wkrótce planowane są dalsze działania w tym zakresie.

- Wraz z intensywnym rozwojem platformy i jej produktów, poszerzamy zespół ekspertów. Dziś naszym priorytetem jest zbudowanie solidnej strategii i tożsamości marki Arena.pl – przekonuje Marcin Jabłoński, CEO serwisu – Udoskonalamy swój produkt od strony technologicznej i handlowej, dlatego zależy nam na spójnej i wyrazistej komunikacji marketingowej. Jestem przekonany, że dzięki wzmocnieniu działu marketingu o doświadczonych specjalistów i ekspertów, osiągniemy założone cele.

Alina Wojna od początku swojej kariery związana jest z firmami działającymi w dziedzinie nowych technologii. Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych zdobywała zarządzając projektami dla polskich i międzynarodowych firm, skutecznie łącząc przy tym marketing tradycyjny 

z najnowszymi trendami digital i e-commerce. Współtworzyła strategie dla globalnych marek obecnych na polskim rynku m.in. dla: GlaxoSmithKline, Merck, Adidas i Carrefour oraz lokalnych podmiotów takich jak Selgros i Maspex. W Arena.pl kierować będzie kompleksowymi działaniami strategicznymi i komunikacyjnymi marki oraz kampaniami i aktywnościami wspierającymi rozwój produktu. Poza działaniami eksperckimi, jako dyrektor marketingu będzie odpowiedzialna także za tworzenie struktury działu i rekrutację nowych osób. 

Alina Wojna pracę zawodową zaczynała w Business Service Center GlaxoSmithKline, a następnie była związana z agencjami one-2-one oraz Saatchi & Saatchi IS, gdzie pełniła funkcję account director. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Arena.pl


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.