19.04.2016 / Personalia / Ludzie
 

Awanse w pionie Invention domu mediowego Mindshare Polska

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Paweł Kowal i Anita Serafin (fot. Mindshare)
Paweł Kowal i Anita Serafin (fot. Mindshare)

Dom mediowy Mindshare Polska wprowadza zmiany personalne w pionie Invention – dziale odpowiedzialnym za realizację projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii i kanałów digital. Anita Serafin awansowała na stanowisko Director pionu Invention, a Paweł Kowal został Performance & Creative Managerem, Invention. Zespół niezmiennie raportuje do Anny Nowak, Partner, Invention, Mindshare Polska.

Anita Serafin dotychczas pełniła funkcję Manager, Invention. Na stanowisku Director będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych strategii komunikacyjnych, wykorzystujących nowe kanały i narzędzia komunikacji, w tym media społecznościowe. Do obowiązków Anity będzie należała koordynacja prac pionu Invention, w tym zarządzanie realizacją niestandardowych działań digital.

Z Mindshare związana jest z przerwami od 2006 roku. Zajmowała się planowaniem kampanii internetowych m.in. dla: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zarządzała projektami specjalnymi i rozwojem internetowych produktów reklamowych. W Mindshare Polska ponownie od października 2014 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej.

W codziennej pracy będzie ją wspierał Paweł Kowal, który awansował na stanowisko Performance & Creative Manager, Invention. Będzie odpowiedzialny za koordynację działań performance i dalsze wsparcie rozwoju programmatic w Mindshare w kierunku data driven i adaptive marketing advertising. Dodatkowo do jego obowiązków będzie należała koordynacja i rozwój komórki kreatywno-produkcyjnej w ramach pionu Invention. Z Mindshare Polska związany jest od 2013 roku – dotychczas na stanowisku Performance & Programmatic Strategist, Invention, gdzie zajmował się koordynacją i nadzorem merytorycznym nad projektami efektywnościowymi, realizowanymi przez Mindshare i GroupM.

Doświadczenie zdobywał w Grupie Clickad i agencjach kreatywno-produkcyjnych, gdzie odpowiadał na prowadzenie projektów, grafikę i obsługę klienta. Jest absolwentem Wydziału Socjologii Collegium Civitas ze specjalizacją w mediach i komunikacji społecznej. 

Jednocześnie z dniem 30 czerwca 2016 r. współpracę z domem mediowym kończy Bartosz Sikora, Director, Invention, który przeszedł do Haves Media Group.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.