3.03.2016 / Personalia / Biznes
 

Bartłomiej Dwornik dyrektorem zarządzającym w Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Bartłomiej Dwornik (fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.)
Bartłomiej Dwornik (fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.)

Do niedawna był zastępcą redaktora naczelnego serwisów ekonomicznych Grupy Wirtualna Polska, a wcześniej wicenaczelnym Money.pl.

Tomasz Bonek i Marta Smaga do 2015 roku zarządzali redakcją oraz działem IT i rozwoju Money.pl, największego portalu ekonomicznego w Polsce. Przez kilkanaście lat współtworzyli sukces tego przedsięwzięcia. Po przejęciu serwisu przez Grupę WP, rozstali się z firmą i założyli własną, specjalizującą się w kompleksowej realizacji projektów internetowych: od strategii, poprzez wdrożenia serwisów, do budowania zasięgu w internecie i monetyzacji.
Teraz dołącza do nich Bartłomiej Dwornik, z którym współpracowali przez siedem lat.

Dwornik od 2011 roku był zastępcą redaktora naczelnego portalu - Tomasz Bonka, a po przejęciu Money.pl przez Grupę Wirtualna Polska, wicenaczelnym serwisów ekonomicznych Grupy. Wcześniej pracował jako project manager i front-endowiec w agencji interaktywnej Internet Designers. Realizował projekty dla takich marek jak Siemens, Lucas Bank (dziś Credit Agricole), Europejski Fundusz Leasingowy, Cityboard Media, Eurocamp czy Ultimo. Odpowiadał też za internetową strategię i PR marki turystycznej Bergson.Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. (www.boneksmaga.pl) specjalizuje się we wprowadzaniu dobrze prosperujących biznesów off-linowych do internetu. Jej klientami są średnie i duże przedsiębiorstwa, które mocno postawiły w strategiach marketingowych, wizerunkowych lub sprzedażowych na obecność w sieci. Firma realizuje wdrożenia portali i stron, przygotowuje strategie, prowadzi kampanie lead generation, content marketingowe oraz w social media, szkoli, zajmuje się procesami due dilligence. Bonek i Smaga odpowiadają obecnie m.in. za wdrożenie polskiej wersji serwisu Business Insider, którego licencję pozyskała Grupa Onet.pl SA (Ringier Axel Springer Polska).

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
solagesky parry
1. solagesky parry 17.03.2016 / 15:51
Hello First of all forgive me if I am disturbing you.I saw your profile here and i got amazed about you.You are a wonderful man.I would really like to communicate with you and know more about you.My name is Miss Solage am single for a long time now,and i tried to found my second half here in this site.I am for a serious relationship.I would be very happy if you answered back to me at solageparry@hotmail.com so i can send my photos and tell you more of me
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
6ix
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.