3.10.2018 / Personalia / Ludzie
 

Bartłomiej Kozieł został UX Directorem w Efigence

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Bartłomiej Kozieł (fot. Efigence)
Bartłomiej Kozieł (fot. Efigence)

Od października br. do zespołu Efigence dołączył Bartłomiej Kozieł. Objął stanowisko UX Directora, zarządzając i rozwijając kilkunastoosobowy team User Experience Designerów i Badaczy UX. 

- Budowanie doświadczenia klienta na najwyższym poziomie od zawsze było kluczowym wyróżnikiem projektów tworzonych przez Efigence. Świadczą o tym zarówno opinie naszych klientów, użytkowników tworzonych systemów transakcyjnych, aplikacji czy portali, jak i nagrody w konkursach polskich i międzynarodowych. Bardzo się cieszymy, że Bartłomiej Kozieł wraca do naszego zespołu. Jego doświadczenie w obszarze Product Designu i User Experience stanowi dla nas i dla naszych klientów gwarancję utrzymania doskonałej jakości projektów i rozwijania kompetencji w tym obszarze - mówi Marek Lesiak, Prezes oraz dyrektor technologii Efigence.

Bartłomiej Kozieł doskonale zna charakter pracy projektowej w Grupie Efigence. Pracował już w jej strukturach przez cztery lata, m.in. na stanowiskach: Information Architecture Director i Team Leader of Information Architecture. - Jest mi niezmiernie miło, że wracam do zespołu Efigence. Cieszę się, że będziemy wspólnie tworzyć nowe projekty, dbać o rozwój zespołu UX i zadowolenie klientów - wyjaśnia.

Bartłomiej Kozieł ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze Product Designu, User Experience  i konsultingu w obszarze UX. Zdobywał je m.in. w agencji Deloitte Digital jako szef zespołu experience design, w Agorze jako szef produktu Wyborcza.pl i w firmie Comarch jako User Experience Consultant. Od blisko 7 lat dzieli się również wiedzą i doświadczeniem ze studentami podyplomowych studiów User Experience Design na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Efigence


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.