17.02.2017 / Personalia / Social media
 

Communication Unlimited rozbudowuje zespół kreatywny

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Maja Bujalska
Maja Bujalska

Do zespołu Communication Unlimited dołączyła Maja Bujalska na stanowisko Social Media Specialist. Do jej obowiązków należy m.in. opieka nad fanpage’ami marek obsługiwanych przez agencję oraz współtworzenie rozwiązań komunikacyjnych.

Maja Bujalska swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w mediach – pracowała w TVN Meteo jako redaktor i wydawca. Kolejne kroki stawiała w portalu Radia Zet, gdzie m.in. zajmowała się radiowymi social mediami. Następnie relacjonowała wydarzenia społeczne i polityczne w redakcji RDC Polskiego Radia. 

- Maja wnosi do naszego zespołu świetne rozumienie real time marketing - mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited. - W moim przekonaniu jest to naturalna konsekwencja jej doświadczenia w mediach. Nam pozwoli to tworzyć jeszcze bardziej angażujące treści.

Communication Unlimited to agencja zintegrowanego marketingu. Oferuje pełny zakres usług: od opracowania strategii marki, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów. Agencja od 25 lat współtworzy rynek reklamy w Polsce, pozostając strukturą w pełni polską i niezależną.

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: , Communication Unlimited, social media


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.