19.10.2017 / Personalia / Ludzie
 

Damian Zapłata w zespole zarządzającym Allegro

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Damian Zapłata
Damian Zapłata

16 października do zespołu zarządzającego Allegro dołączył Damian Zapłata jako Chief Commercial Officer i członek zarządu Allegro. 

W Allegro będzie odpowiadać za bieżące zarządzanie oraz rozwój strategii dla obszaru komercyjnego Allegro, koncentrując się na dostarczaniu jak najlepszych ofert oraz na kształtowaniu pozytywnego doświadczenia zakupowego klientów platformy.

- Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Damiana to połączenie obszarów związanych z marketingiem i sprzedażą, współpracą z firmami handlowymi oraz technologiami dla nowoczesnego handlu - mówi Przemysław Budkowski, CEO Allegro. - To bardzo silne wzmocnienie zespołu zarządzającego Allegro, i wierzę, że dzięki niemu będziemy jeszcze szybciej zmieniać się z korzyścią dla klientów. 

Damian Zapłata poprzednio był prezesem First Data Polska, lidera w dziedzinie technologii płatniczych i rozwiązań biznesowych. Wcześniej w Loyalty Partner Polska (spółka American Express Inc), pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Był tam odpowiedzialny m.in. za rozwój programu lojalnościowego PAYBACK. W latach 2008-2010 był Partnerem w McKinsey & Company, gdzie specjalizował się w rynku usług finansowych, firmach z segmentu private equity, branży FMCG oraz handlu detalicznym. Jest absolwentem Europa Universitaet Viadrina w Niemczech. Ukończył również studia MBA na uczelni INSEAD we Francji i Singapurze.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.