12.05.2017 / Personalia / Ludzie
 

Dentsu Aegis Network Polska powołuje Isobar Poland Group

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Agata Szeliga Staszkiewicz (fot. Dentsu Aegis Network)
Agata Szeliga Staszkiewicz (fot. Dentsu Aegis Network)

Zarząd Dentsu Aegis Network Polska powołał Isobar Poland Group, w skład której wchodzą: agencja 360 Isobar Polska, agencja interaktywna Lubię to – linked by Isobar oraz hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar. Na czele grupy stanęła Agata Szeliga–Staszkiewicz, która dotychczas zarządzała Hypermedia oraz agencją Isobar Polska. 

- Decyzja o stworzeniu Isobar Poland Group wynika z komplementarnych kompetencji, które posiadają agencje. Już dziś Isobar, Lubię to i Hypermedia mają wspólnych klientów, którym dostarczają zintegrowane rozwiązania wspierające realizację celów biznesowych. Agencje zachowają odrębność. Wierzymy jednak, że działanie w ramach grupy poprawi jakość współpracy agencji i zwiększy elastyczność. Wybór Agaty na stanowisko zarządzającej całą grupą był naturalnym krokiem. Od początku roku kieruje ona dwoma podmiotami o kluczowych kompetencjach. Agata - jako doświadczona manager – posiada nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim ponadprzeciętną zdolność łączenia i rozwijania kompetencji poszczególnych spółek, co udowodniła w ostatnich miesiącach. Jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług – mówi Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Polska.

Agata Szeliga-Staszkiewicz przez ostanie 3 lata przyczyniła się do znaczącego wzrostu Hypermedia - rozbudowując kompetencje e-commerce, CRM, smart data, a także usługi doradcze. Od 20 lat związana jest z branżą nowych technologii. Od stycznia br. pełni również funkcję dyrektor zarządzającej agencji Isobar Polska. Wcześniej pracowała w P&G oraz w Call Center Poland, gdzie zarządzała oddziałem Multilingual BPO.

Przejściowo, do momentu zakończenia rekrutacji, Agata Szeliga-Staszkiewicz będzie pełnić funkcję zarządzającej Lubię to – linked by Isobar. Maciej Skrzypczak, dotychczasowy managing director agencji, zdecydował rozstać się ze strukturami Dentsu Aegis Network Polska. W roli zarządzającego Lubię to – linked by Isobar pozostanie do końca maja br.

- Wprowadzane przez nas zmiany są wynikiem redefinicji strategii wszystkich podmiotów należących do grupy. Od kilku miesięcy prowadzimy przegląd portfolio usług oraz klientów wszystkich agencji. Mamy już za sobą pierwsze decyzje strategiczne, dotyczące m.in. zakończenia współpracy z wybranymi klientami. Naszym celem jest budowa struktury, która dostarcza rozwiązania biznesowe, a nie pojedyncze usługi. Z drugiej strony, jesteśmy świadomi, że klienci poszukują innowacji, które realnie zmienią ich biznes. Innowacji, które łączą dane pochodzące z wszystkich kanałów, z technologią, która – dzięki dobrze opowiedzianej historii – wspiera sprzedaż ich produktów. To właśnie z tych powodów, postanowiliśmy połączyć to, co mamy najlepszego: strategiczno-kreatywne podejście Isobaru z technologiczno – consultingowymi kompetencjami Hypermediów i ideą kampanii social by design, według której pracuje Lubię to. Ufamy, że to zbliżenie talentów, umiejętności i doświadczenia pozwoli na tworzenie bardziej efektywnych projektów, zmieniających biznes naszych klientów – komentuje zmiany Agata Szeliga-Staszkiewicz. 

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Dentsu Aegis Network Polska, Isobar Poland Group


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, której pasja i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań mobilnych i internetowych,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.