15.03.2017 / Personalia / Ludzie
 

Do zespołu IQS dołączył Krzysztof Chomicki. Obejmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora Procesów i Data

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Krzysztof Chomicki z branżą związany jest od ponad 20 lat.  Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu zespołów analiz i wsparcia w agencjach badawczych. Związany był m.in. z ARC, IPSOS, Millward Brown, a ostatnio pracował jako Data Director w Kantar Operations. Do IQS powraca po 11 latach. 

Jako Dyrektor Procesów i Data będzie odpowiedzialny za część realizacyjną i analityczno-programistyczną oraz nowe projekty w obszarze DATA i rozbudowę infrastruktury technologicznej. 

- Wierzę, że Krzysztof wraz z wykwalifikowanymi ekspertami wzmocni obszar integracji danych, automatyzacji i mobile. Ubiegły rok zakończyliśmy z kilkunastoprocentowym wzrostem przychodów, więc jest to najlepszy czas na ważne, strategiczne decyzje biznesowe – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu IQS. 

Wraz z Krzysztofem Chomickim do IQS dołącza cały nowy zespół: Michał Romanowski, Amelia Prażnowska-Jachowicz, Mariusz Celmer, Mikołaj Szurek, i Piotr Jaszke. 

Agencja badawcza zatrudniła również kilkuosobowy zespół analityczno-programistyczny w obszarze DATA. 

Michał Romanowski z wykształcenia jest ekonomistą po SGH. W badaniach rynku pracuje już 13 lat. Przez ten czas uczestniczył w projektach krajowych i międzynarodowych, w których był odpowiedzialny za złożone analizy statystyczne, zestawienia tabularyczne i prezentacje. W ostatnich latach związany był z agencjami zagranicznymi: IPSOS i Millward Brown. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał zaś w IQS, gdzie wrócił ciekawy zmian, jakie zaszły w ostatnim dziesięcioleciu. Prywatnie to mąż i ojciec 10 letniej córki, z wieloma pasjami sportowymi. 

Amelia Prażnowska-Jachowicz to magister matematyki z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Poprzednio związana była z agencjami zagranicznymi: GFK oraz Millward Brown. Specjalizuje się w projektach nietypowych, trackingach, wymagających automatyzacji. Dodatkowo na potrzeby projektów tworzy narzędzia/programy/aplikacje w różnych językach programowania. Prywatnie jest mamą Michałka. 

Mariusz Celmer posiada ponad 23 lat doświadczenia w branży badawczej, a w ostatnich latach zajmował się głównie programowaniem. Pracował w British American Tobacco oraz Millward Brown. Specjalizuje się w automatyzacji procesów przetwarzania danych i raportowania.  Prywatne uwielbia górskie klimaty. 

Mikołaj Szurek z badaniami związany jest od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w agencjach IPSOS i Millward Brown, oraz - jako informatyk/programista - w branży medycznej. Jest specjalistą w zakresie automatyzacji i ma doświadczenie w dużych, skomplikowanych projektach, np. międzynarodowych trackingach. 

Piotr Jaszke to socjolog z wykształcenia i programista, analityk z zamiłowania. W badaniach rynku od ponad 11 lat. Do IQSu powrócił po 3 letniej przerwie w Millward Brown, aby podjąć się nowych wyzwań związanych z budowaniem i optymalizacją procesów oraz szeroko rozumianym segmentem DATA. 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: IQS


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.