23.03.2017 / Personalia / Ludzie
 

Dorota Zawadzka dyrektorem komunikacji i Public Relations w IAB Polska

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Dorota Zawadzka (fot. IAB)
Dorota Zawadzka (fot. IAB)

Dorota Zawadzka objęła w połowie marca 2017 roku stanowisko dyrektora ds. komunikacji i Public Relations Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jest odpowiedzialna za kształtowanie polityki komunikacyjnej Związku i informowanie o jego najważniejszych inicjatywach, monitorowanie i analizę danych rynkowych, relacje z mediami oraz komunikację wewnętrzną. 

Dorota Zawadzka do IAB przeszła z Konfederacji Lewiatan, gdzie odpowiadała za komunikację marketingową oraz fundraising Europejskiego Forum Nowych Idei. Wcześniej pracowała m.in. w CANAL+ Cyfrowy, Kancelarii Gessel i UPC, gdzie jako dyrektor ds. Public Relations była odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, działania wizerunkowe, sponsoring, programy społecznej odpowiedzialności biznesu. Pracowała także w dziale prasowym CANAL+ oraz Film+, zajmując się promocją produkcji filmowych stacji. Na swoim koncie ma także współpracę z Wydziałem Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie jako wykładowca studiów podyplomowych Public Relations. 

Jest absolwentką romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz paryskiego uniwersytetu Paris VII Jussieu. Ukończyła także studia podyplomowe w Institut Francais de Presse na uniwersytecie Paris II Assas oraz INALCO. 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: IAB Polska


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.