30.11.2016 / Personalia / Ludzie
 

Ewa Dominiak z Wirtualnej Polski do Adexon

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Ewa Dominiak (fot. Wirtualna Polska)
Ewa Dominiak (fot. Wirtualna Polska)

Ewa Dominiak objęła stanowisko Business Managera. Ma 10-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Swoją karierę zawodową zaczynała w Życiu Warszawy. Następnie  pracowała w Polska Press, Infor Biznes i Wirtualnej Polsce zajmując się reklamą drukowaną, internetową, konferencjami, projektami specjalnymi. Współpracowała zarówno z domami mediowymi, jak i klientami bezpośrednimi. Ukończyła Białorutenistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Zmiany strukturalne oraz wzmocnienie kluczowych dla spółki kompetencji to kolejny krok w nowej długofalowej strategii Adexon. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dołączyła do nas osoba o tak wysokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu w reklamie internetowej – komentuje Mariusz Maksymiuk CEO Adexon. 

Poza pracą Ewa Dominiak jest miłośniczką literatury białoruskiej, malarstwa oraz poezji, szczególnie tej z okresu Młodej Polski. Najchętniej odpoczywa w ukochanej Toskanii lub Szkocji. 

Adexon działa na rynku od 2013 r. Jest siecią reklamy, wyspecjalizowaną w doradztwie, planowaniu i realizacji kampanii reklamowych i digitalowych w Internecie. Firma posiada szeroki wybór nowoczesnych produktów reklamowych, dzięki którym jest w stanie dotrzeć do każdej grupy docelowej. Dzięki temu jest w stanie zapewnić kampanie z najwyższym współczynnikiem konwersji z kanału on-line. W gronie klientów agencji znajdują się m.in. firmy z branży motoryzacyjnej, energetycznej, zdrowotnej. 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Adexon, Grupa Wirtualna Polska


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.